Profesyonel Seo & Bölgesel Seo 0850 304 4940

GOOGLE REKLAM PAKETLERİ

Profesyonel hizmetlerimiz için detaylı bilgiyi hızlı bir şekilde BURAYA tıklayarak WhatsApp üzerinden alabilirsiniz.

WhatsApp İletişim

Google AdWords reklam çalışmalarımız 01.01.2019 itibariyle değişmiştir. Üç farklı grupta hizmet alabilirsiniz.

 
  Birinci Seçenek: Google Adwords hesabını talep ettiğiniz ayarlar çerçevesinde yapılandıralım ve yayına alıp size teslim edelim. Bir kampanya - iki reklam grubu - dört reklam oluşturma temel google adwords çalışmasını kapsamakta olup fiyatı 1000 TL+Kdv dir. Google AdWords bütçenizi kredi kartınızla google adwords paneli üzerinden otomatik ödeme yapabilrsiniz. Daha detaylı reklam kampanyaları için müşteri ile görüşme sonrası fiyatlandırma yapılacaktır. Hesap açıldıktan sonra ilk bir ay destek için ekstra ücret talep edilmez. Sonraki dönemlerde destek talebiniz olursa haftalık 250 TL+Kdv olarak ücretlendirilir.
 
  İkinci Seçenek: Mevcut google adwords hesabınız için iyileştirme çalışması talep ederseniz 1 gün boyunca reklamlarınız yapılandırılır ve sonraki 2 hafta boyunca reklam sonuçlarınız izlenerek iyileştirme devam eder. Hizmet bedeli 1000 TL+Kdv olup, bir günden fazla süren düzenlemeler için günlük 500 TL+Kdv olarak ücretlendirilir.
 
  Üçüncü Seçenek: Tüm google adwords çalışmalarınız tafımızdan yapılır. Tüm kampanyalarınızın genel kurgusunu beraber yaparız ve teknik kampanya oluşturma, arama ağından görüntülü ağa kadar detaylı çalışma yapılır ve kampanyadan kâr elde etmeniz sağlanır. Hizmet bedeli tek kampanyalı çalışmalar için 250 TL+Kdv olup kapsamlı çalışmalarda 1000 TL+Kdv dir. Reklam bütçenizi ve hizmet bedelini firmamıza ödeme yaparsınız. Faturalandırma firmamız tarafından yapılır. En kapsamlı ve fayda sağlayan çalışmadır.

WhatsApp İletişim

Referanslarımız

Müşteri Yorumları

VIP GİRİŞİM A. Ş. Güvencesi

  • Kurye işlerimiz için websitemiz üzerinden kurye talepleri alıyoruz. İstanbul'un her bölgesinde Bölgesel Seo ile ilk sayfalarda olmak ciromuzu 10 katına çıkardı. Bölgesel Seo ekibine sonsuz teşekkürler.

  • Biz Türkiye'nin her il ve ilçesinden falcılarımızla fal baktırmak isteyen üyelerimize hizmet sağlıyoruz. Şuan neredeyse hiç reklam yapmıyoruz ve üyelerimiz bizi bölgesel seo ile kolaylıkla buluyor.

  • Bu inanılmaz bir ürün. Google ve Facebook üzerinden aylık 3000 TL reklam parası harcıyorduk ve bukadar müşteri gelmiyordu. İnanılmaz.

  • Bizim hukuk bürosu olarak reklam yapmamız yasak ancak web site açmak ve seo yapmak yasak değil. Şuan web sitemiz Türkiye'nin her yerinde doğal aramalarda ilk sayafda yer alıyor. Muhteşemsiniz...

  • Danışmanlık şirketi olarak yeni web sitemize entegre çalışan bölgesel soe ile istabul ve ilçelerindeki aramalarda web sitemin ön planda olmasıyla danışanlarımızın sayısı hergün artıyor.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

WhatsApp İletişim


Telefon : 0850 304 4940

Adres: AKKOM CESSAS PLAZA
Saray Mah. Dr.Adnan Büyükdeniz Cad. No:4 Akkom Ofis Park 2. Blok K: 10 Ümraniye / İSTANBUL

Bölgesel Seo Map
^ Yukarı Çık

> Web sitemizdeki tüm fiyatlara %18 kdv dahil değildir. Alışverişlerinizde %18 KDV Eklenir.