Profesyonel Seo & Bölgesel Seo 0850 304 4940

Ücretsiz Olarak Pr7 Siteden Kalıcı Backlink Nasıl Alınır

Profesyonel hizmetlerimiz için detaylı bilgiyi hızlı bir şekilde BURAYA tıklayarak WhatsApp üzerinden alabilirsiniz.

WhatsApp İletişim

PR7 Siteden Kalıcı Backlink Almanın Yollarını öğrenmek için doğru yerdesiniz. Bölgesel Seo blog bölümünden daima sizlere ücretsiz destek sağlamaya devam ediyoruz.

Bildiğiniz gibi seo çalışmasında farklılık ve çeşitlilik önem arz etmektedir. Türkçe yada ingilzice fark etmeksizin, web sitenizin linkinin olması üstelik PR7 sitede olması seo açısından işinize yarayacaktır.

Pr7 Sitede Ücretsiz Backlink için ilk yapılması gereken https://medium.com linkine tıklayınız.

Medium.com İlk Açıldığındaki Ekran Görüntüsü

medium.com İlk Açıldığındaki Ekran Görüntüsü

Yukarıda göreceğiniz gibi hemen twitter ile giriş yapabilirsiniz. Eğer twitter kullanmıyorsanız More Options butonuna tıklayarak diğer giriş seçeneklerini görebilirsiniz.

Medium.com Diğer Üye Giriş Seçenekleri Ekran Görüntüsü

Medium Üye Giriş Ekranı

Biz facebook ile giriş yaptık. Eğer facebook ile girişte e-mail adresi ve görsel endişeniz var ise endişelenmeyiniz. Giriş yaptıktan sonra isim + mail + userame + görsel gibi tüm içerikleri değiştirip web sitenize uygun hale getirebiliyorsunuz.

Giriş yaptıktan sonra onaylarsınız ev karşınıza aşağıdaki üye formu gelir.

Medium.com Diğer Üye Kayıt Formu Ekran Görüntüsü

Pr7 Bedava Backlink Üye Girişi

Formu size uygun şekilde düzenledikten sonra alttaki Create Account butonuna tıklayınız.

Daha sonra e-mail adresinize bir onay e-maili gelir. Siteye girdiğiniz tarayıcı ile e-mailinize girdiğiniz tarayıcı aynı olsun. 

Medium.com Diğer Üye Kayıt Sonrası Onay E-maili Ekran Görüntüsü

medium Pr7 Link Nasıl Alınır

E-mail adresinize gelen maildeki yeşil butona tıklayarak onaylayınız. İlk aşamaları başarıyla tamamladınız. Şimdi yapılması gereken içerik eklemek. Ama içerik eklemeden önce neredeyse her sitede olan ilgilendiğiniz konuları (etiket) seçip size sunulan popüler bazı hesapları takip etmeye başlamak gerek.

Medium.com Diğer Üye Giriş Öncesi Etiket Seçme Ekran Görüntüsü

Medium Giriş Öncesi Etike Seçmek

Bu noktada web sitenizin içeriği kısmen önemlidir. Ekrana gelen etilerin bazılarınınüzerine tıklayarak yeşil rengi almalarını sağladığınızda bu etikeri seçmiş olursunuz. Eğer konunuzla direkt alakalı yok ise arama kısmına yazabilirsiniz. Örneğin biz SEO yazdık ve hemen seçenekler çıktı. Çıkan seçeneklerden SEO etiketini seçtik. En başta görebilrisiniz. Seçtikten sonra kırmızı ok ile gösterdiğimiz sağ üst kısmında Next butonuna tıklayalım. Pr7 bedava ve kalıcı Backlink almak için son aşamalardayız.

Medium.com Birilerini Takip Etme Ekran Görüntüsü

Medium Sitesinden Birilerini Takip Edelim

Ekrana gelen hesaplardan en az 5 tane olmak kaydıyla fallowing yapalım yani takip edelim ve sağ üst kısımdaki DONE butona tıklayarak artık giriş yapabiliriz. giriş yaptıktan sonra sağ üst kısımdaki size ait görsele tıkladığınızda Edit Profil sekmesini seçerek görselleri değiştirebilirsiniz. Sitenizin logosunu kullanabilirsiniz.

Pr7 Siteden link almak için siteye içerik ekliyor ve bu içerikler içerisinde direkt olarak linklerimizi paylaşıyoruz. Bunun için ilk önce aşağdıaki ekran görüntüsünde gösterilen görselinize tıklıyor ve açılan menüden New Story butonuna tıkklıyorsunuz.

Medium.com Sitesine PR7 Yemmi İçerik (link)  Ekleme Ekran Görüntüsü

Medium Sitesine Pr7 Yeni İçerik Ekle

 

Daha sonra ekranınıza gelen sayfadan içerikleirnizi ve içerik içine linklerinizi direkt olarak ekleyip sağ üstteki Pulish butonuna tıkladığınız anda içerik yayındadır. Eklediğiniz her içerik aynı zamanda https://medium.com/@bolgeselseo gibi profilinizde görünecektir.

Medium.com Eklenen İçerik ( link )  Ekran Görüntüsü

pr7 siteye kalıcı ve bedava link eklendi

Kırmızı ok ile göreceğiniz gibi linkimiz eklenmiştir. Link eklerken tavsiyemiz her zaman alt sayfaların linkleriyle ilgili seo çalışması yapın. Bu yöndem bulunduğunuz sayfadan yükselmenizi sağlayacak ve kalıcı olarak google aramalarında üst sıralarda yer almanızı sağlayacaktır. Tabiki isterseniz direkt ana sayfa adınızı da yazabilirsiniz ancak tavsiyemiz her zaman alt sayfanın seo çalışmasıdır.

Pr7 Kalıcı Backlinkinizi hemen bu yazıyı okurken alın. Zaman kaybetmeyin. Her link önemlidir. Ve linklerin güncel olması en önemlidir.2 sene önce aldığınız link artık bir öneme sahip değil. Google link değerlendirmesi yaparken link eklenme tarihine de bakıyor.

Bir tavsiye daha. İçeriğinizi Medium sitesine eklerken ÖZGÜN içerik olması sizin faydanızadır.

En Güncel Seo & Reklam Blogları
✓  İstanbulun en iyi seo firması   
Türkiye'nin 81 iline en iyi seo hizmetini sağladığımız doğrudur. Öte yandan genel şirke merkezimiz İstanbul merkezli olduğu için İstanbulun en iyi seo firması olarak Bölgesel Seo A. Ş. firmamız hizmetinizdedir.

devamı için tıklayın

✓  İstanbul Temizlik Şirketi   
İstanbul Temizlik Şirketi arasında yer alan Bilgen Temizlik firmasını içtenlikle tebrik ediyoruz. Son derece başarılı bir temizlik firmasıdır.

devamı için tıklayın

✓  Google Arama Sayfasının Sağındaki Reklamları Tamamen Kaldırdı   
Seo ve Bölgesel SEO hiçbukadar değerli olmamıştı. Google reklam kriterelerini ciddi ölçüde değiştirerek arama sayfasında sağ kısımda yer alan 10 reklam sonucunu kaldırdı. Üst kısımda yer alan 3 reklam sayısını 4 yaptı ancak bu reklamverenler için yeterli olmadığı gibi reklam bütçesini zorulyacağa benziyor.

devamı için tıklayın

✓  SİTEYİ KULLANMAYACAKSANIZ SEO YAPMAYA ASLA BAŞLAMAYIN   
Seo ne zaman yapılır ve siteyi açtıktan sonra seo yapmaya ne zaman başlanır soruları en çok sorulan sorular arasındadır. Aslında bunun cevabı çok basit. Sitenizi yayına aldıktan sonra aktif bir şekilde hergün sitenize gelip sitenizle ilgili çalışma yapmayacaksanız asla seo yapmaya başlamayın.

devamı için tıklayın

✓  SEO KURSU   
Seo konusunu A 'dan Z 'ye işliyoruz ve çok özel stratejilerle Google Aramalarında Birinci Sayfaya gelebilmenin mümkün olduğunu "Ters Dalga Seo" özel sistemiyle öğretiyoruz.

devamı için tıklayın

✓  İnternet Reklamının Faydaları   
Reklam vermek her işletmenin temel ihtiyacıdır. İnternet Reklamının Faydalarını saymakla bitmez. En düşük bütçeyle, ölçülebilir reklam vermek istiyorsanız internet reklamlarından mutlaka faydalanmalısınız.

devamı için tıklayın

✓  Ücretsiz Olarak Pr7 Siteden Kalıcı Backlink Nasıl Alınır   
PR7 Siteden Kalıcı Backlink Almanın Yollarını öğrenmek için doğru yerdesiniz. Bölgesel Seo blog bölümünden daima sizlere ücretsiz destek sağlamaya devam ediyoruz.

devamı için tıklayın

✓  SEO İPUÇLARI   
Bir çok internet sitesinde yayınlanan SEO ipuçları sayesinde, internet sitesine sahip bireyler, sitelerinin daha çok bulunmasını sağlayabiliyorlar. Arama sonuçlarında en üstlerde yer almak SEO sayesinde mümkün hale gelmektedir. SEO ipuçları konularını okuyarak kendinizi geliştirebilirsiniz.

devamı için tıklayın

✓  SEO YAPMADAN ÖNCE YAPILMASI GEREKEN 8 ALTIN KURAL   
Herkes google sıralamasında ilk sırada olmak istiyor ve seo nedir, seo nasıl yapılır şeklinde kendini geliştirmek için internet üzerinden aramalar yapıyor.

devamı için tıklayın

✓  Seo Ne Demek   
Şuana kadar SEO konusunda okuduğunuz tüm makaleleri, bilgileri unutun! Seo nun gerçek hayattan hiçbir farkı olmadığını anlatmaya geldik. "Seo ne demek" artık öğreneceksiniz.

devamı için tıklayın

✓  SEO NEDİR   
Seo nedir? Seo nasıl yapılır? Seo ile Bölgesel Seo'nun farkı nedir? Google aramalarında ilk sayfada olmak başırlı seo mudur yoksa farklı yönleri var mıdır?

devamı için tıklayın

✓  Ücretsiz Google Adwords Reklam   
Günümüzde ücretsiz google adwords reklam seçenekleri internetin her köşesinde dolaşmaktadır. Özellikle Google arama motorunun dünyanın en büyük arama motoru olması nedeni ile bu sayede aynı anda birçok insana ulaşmak her zamankinden daha kolay olacaktır. İnsanlar hiç beklemedikleri bir anda reklamlar ile karşılaşacak ve bu reklamlar da kişilerin ihtiyaçlarına yanıt verebilecek reklamlar olabilecektir. Google adwords sayesinde bugüne dek birçok kişi ve kurum internet üzerinden reklamlarını vererek istedikleri müşteri kitlesine kolayca ulaşabilmiş ve ürünlerinin tanıtımını da kolayca yapabilmiştir.

devamı için tıklayın

✓  GOOGLE ÇEKİRDEK ALGORİTMASI ORTALIĞI KARIŞTIRDI   
Çekirdek adını verdiği yeni algoritma MOBİL UYUMLULUK algoritma değişikliğinden hemen sonra aktif oldu ve ortalık fena karıştı. Çekirdek denilen algoritma ilk olarak kısa içerik üreten siteleri vurdu. Bunların başında...

devamı için tıklayın

✓  BÖLGESEL SEO PROJESİNE DESTEK OL, PARA KAZAN   
En iyi seo firması olarak bilinen Bölgesel Seo yazılımlarının tanıtımını sitende yaparak para kazanabilrisiniz. Sitemizdeki reklam bannerlarını sitelerinize kolaylıkla entegre edebilir ve her satışdan yüksek kâr elde edersiniz. Web siteleriniz Google Adsense reklamlarına mahkum kalmasın. Sizde kazanın.

devamı için tıklayın

✓  Seo En Etkili Reklam Çalışmasıdır   
En etkili reklam kuşkusuz internet üzerinden yapılan reklam olmasına karşın rakiplerin de bir o kadar çok olması nedeni ile insanların tek isteği artık arama motorlarından en üst sırada bulunmaktır. Bu nedenle Google gibi arama motorlarından en üste bulunarak müşteri çoğaltmak için Seo en etkili reklam çalışmasıdır.

devamı için tıklayın

✓  2015 Seo Kriterleri   
2015 Yılına özel Seo kriterleri ciddi ölçüde değişmiştir. Aslında her yıl değil sürekli google arama ağı sıralama algoritması değişmektedir. Yılda 700 kere değişen algoritma sistemi günde iki kere değişmektedir.

devamı için tıklayın

✓  Mobil Uyumlu Google Sıralamasını Etkiliyor   
Web sitenizi Mobil uyumlu yaptığınız zaman kullanıcı kolaylığı açısından %50 daha iyi bir site olduğunuz için google sıralamlarınızda %50 öne geçiyorsunuz. Detaylar için tıklayın.

devamı için tıklayın

✓  Reklam Ajansı Ne İşe Yarar?   
Reklam, bilgi vermek ve tanıtım yapmak amacı ile kullanılan duyuru biçimidir. Reklam birçok şekilde yapılabilir. Ancak profesyonel olarak reklamı üretmek, gerektiği şekilde duyurmak ve bunların sonucu olarak reklamının etki oranlarını saplamak gibi birçok amacı görev edinmiş kuruluşlara Reklam Ajansı denir.

devamı için tıklayın

WhatsApp İletişim


Eklenme Tarihi: 8/24/2015

Referanslarımız

Müşteri Yorumları

VIP GİRİŞİM A. Ş. Güvencesi

  • Kurye işlerimiz için websitemiz üzerinden kurye talepleri alıyoruz. İstanbul'un her bölgesinde Bölgesel Seo ile ilk sayfalarda olmak ciromuzu 10 katına çıkardı. Bölgesel Seo ekibine sonsuz teşekkürler.

  • Biz Türkiye'nin her il ve ilçesinden falcılarımızla fal baktırmak isteyen üyelerimize hizmet sağlıyoruz. Şuan neredeyse hiç reklam yapmıyoruz ve üyelerimiz bizi bölgesel seo ile kolaylıkla buluyor.

  • Bu inanılmaz bir ürün. Google ve Facebook üzerinden aylık 3000 TL reklam parası harcıyorduk ve bukadar müşteri gelmiyordu. İnanılmaz.

  • Bizim hukuk bürosu olarak reklam yapmamız yasak ancak web site açmak ve seo yapmak yasak değil. Şuan web sitemiz Türkiye'nin her yerinde doğal aramalarda ilk sayafda yer alıyor. Muhteşemsiniz...

  • Danışmanlık şirketi olarak yeni web sitemize entegre çalışan bölgesel soe ile istabul ve ilçelerindeki aramalarda web sitemin ön planda olmasıyla danışanlarımızın sayısı hergün artıyor.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

WhatsApp İletişim


Telefon : 0850 304 4940

Adres: AKKOM CESSAS PLAZA
Saray Mah. Dr.Adnan Büyükdeniz Cad. No:4 Akkom Ofis Park 2. Blok K: 10 Ümraniye / İSTANBUL

Bölgesel Seo Map
^ Yukarı Çık

> Web sitemizdeki tüm fiyatlara %18 kdv dahil değildir. Alışverişlerinizde %18 KDV Eklenir.