Profesyonel Seo & Bölgesel Seo 0850 304 4940

SİTEYİ KULLANMAYACAKSANIZ SEO YAPMAYA ASLA BAŞLAMAYIN

Profesyonel hizmetlerimiz için detaylı bilgiyi hızlı bir şekilde BURAYA tıklayarak WhatsApp üzerinden alabilirsiniz.

WhatsApp İletişim

Seo ne zaman yapılır ve siteyi açtıktan sonra seo yapmaya ne zaman başlanır soruları en çok sorulan sorular arasındadır. Aslında bunun cevabı çok basit. Sitenizi yayına aldıktan sonra aktif bir şekilde hergün sitenize gelip sitenizle ilgili çalışma yapmayacaksanız asla seo yapmaya başlamayın.

Seo Ne Zaman Yapılır

Sitenizin seo yapısının uygun olmasına ciddi derecede önem vermeniz gereklidir. Bunun için 2015 Seo Kriterleri , Seo Ne Demek yazılarımızı ve Seo Nedir yazımızı mutlaka inceleyiniz.

Seo için en doğru zaman nedir?
Seo için en doğru zaman sitenizi full aktif olarak kullanmaya başladığınız zamandır. Asla şu yanılgıya düşmeyin. "Ben sitemi açayım, birkaç içerik ekledim ama 1 sene içerisinde kendini toparlasın sonra aktif kullanmaya başlayacağım ve bu 1 senelik süreçte ara ara seo paketi alayım ve seosu olmuş olsun." gibi bir hata yapmayınız.

Geçen yıl adlığınız seo paketleri, seo linkleri ve backlink paketleri bu sene etkisini asla göstermez. Üstelik sadece seo yapıp sitenize içerik olarak güçlendirmeden çalışma yapıyorsanız bununda etkisi olmaz.

Ayrıca Google resmi hesaplarından Google AdWords Reklam ile Google Organik Arama Sonuçlarının hiçbir ilişkinin olmadığını belirtsede iyi bir seo uzmanı bilir ki Google AdWords Reklam çalışması sitenin ziyaretçi / üye / satış vs. ihtiyaçları için %100 gerekli olduğu gibi Seo açısından da %100 gereklidir.

Bunun çok açık bir nedeni vardır. Seo yapmak aslında sitenizden birilerinin bahsetmesi demektir. Şöle bir uyarlama yapalım. Ali bey bir bir müzik albümü yapıyor. Albüm provaları, okumaları,  cd üretimi, ambalah tasarımı ve albüm adı vs herşey hazır ve albüm artık hazır. Yani web siteniz hazır. Ali bey şimdi bir klip çekmeli ve PR - Reklam yapmalı ki albümünü alsınlar.  Ve Ali beyde para kazansın, ünlensin, güçlensin. Yani web sitenize içerik eklemeniz, google vs gibi farklı reklam platformlarını kullanmanız gerek ki insanlar internet dünyasından sizden bahsetsin.

Ali Bey Seo Yapıyor

Ali beye geri dönersek, Ali bey henüz video klip çekmedi, herhangi bir TV programına çıkmadı, üstelik daha yeni bir sanatçı, pek tanınmıyor. Albümlerinden 1 tane satılmış onuda Ali beyin birtanecik annesi Ayşe hanım satın almış ;) "senaryo işine girmeliyiz ;)" Ali bey bu durumdan rahatsız ve satış sıralamasında yükselmek istiyor. Gidiyor bir müzik marketten 100 tane albümünü kendisi satın alıyor. Üstelik bunu yaparken tanınmamak için biraz kamoflaj da yapmış. Yani sitenizin güçlenmesi için backlink veya Seo Paketleri satın alıyor.

Ve bildiğim kadarıyla belirli bir albüm satışı yapıldığında devletin ilgili kurumları senatçıları aylık maaşa başlıyorlarmış. Yani web siteniz google aramalarında yükseliyor. Ve ilgili devlet kurumu bu durumu fark edip hemen maaşı kestiği gibi ceza faturası bile gönderebilir. Bizim faturamız ise google ilk 500 aramasında bile yer almamak olur.

Konuyu biraz dağıttık sanırım. Bu arada Ali beye desteği için teşekkür ediyoruz :) Ali beyin adını Bölgesel Seo Tanıtım Videosu paylaşımında da kullanmıştık. İzlemediyseniz tavsiye ederiz.

Bütün bu değişkenler ışında size son sözümüz şudur; eğer bir yan site yada ikinci site olarak adlandırdığıız ek iş kapsamında bir web sitesi açıyorsanız ayda bir bile olsa site içi içerik ekleyiniz ancak SEO anlamında ASLA bir işlem yapmayınız.

Ayrıca Seo konusunda kendinizi geliştirmek ve web sitenizi google aramalarında birinci sayfaya çıkarmak istiyorsanız "ters dalga seo" taktiği ile web siteniz google aramalarında birinci sayafya gelebilir ve bunu siz yapabilirsiniz. Nasıl mı? Seo Kursu hizmetimizden fayalanabilirsiniz.  Seo kursu, VİP GİRİŞİM A. Ş. bünyesinde düzenlenmekte olup Bölgesel Seo tarafından da desteklenmektedir. Mutlaka öneririz.

 

En Güncel Seo & Reklam Blogları
✓  İstanbulun en iyi seo firması   
Türkiye'nin 81 iline en iyi seo hizmetini sağladığımız doğrudur. Öte yandan genel şirke merkezimiz İstanbul merkezli olduğu için İstanbulun en iyi seo firması olarak Bölgesel Seo A. Ş. firmamız hizmetinizdedir.

devamı için tıklayın

✓  İstanbul Temizlik Şirketi   
İstanbul Temizlik Şirketi arasında yer alan Bilgen Temizlik firmasını içtenlikle tebrik ediyoruz. Son derece başarılı bir temizlik firmasıdır.

devamı için tıklayın

✓  Google Arama Sayfasının Sağındaki Reklamları Tamamen Kaldırdı   
Seo ve Bölgesel SEO hiçbukadar değerli olmamıştı. Google reklam kriterelerini ciddi ölçüde değiştirerek arama sayfasında sağ kısımda yer alan 10 reklam sonucunu kaldırdı. Üst kısımda yer alan 3 reklam sayısını 4 yaptı ancak bu reklamverenler için yeterli olmadığı gibi reklam bütçesini zorulyacağa benziyor.

devamı için tıklayın

✓  SİTEYİ KULLANMAYACAKSANIZ SEO YAPMAYA ASLA BAŞLAMAYIN   
Seo ne zaman yapılır ve siteyi açtıktan sonra seo yapmaya ne zaman başlanır soruları en çok sorulan sorular arasındadır. Aslında bunun cevabı çok basit. Sitenizi yayına aldıktan sonra aktif bir şekilde hergün sitenize gelip sitenizle ilgili çalışma yapmayacaksanız asla seo yapmaya başlamayın.

devamı için tıklayın

✓  SEO KURSU   
Seo konusunu A 'dan Z 'ye işliyoruz ve çok özel stratejilerle Google Aramalarında Birinci Sayfaya gelebilmenin mümkün olduğunu "Ters Dalga Seo" özel sistemiyle öğretiyoruz.

devamı için tıklayın

✓  İnternet Reklamının Faydaları   
Reklam vermek her işletmenin temel ihtiyacıdır. İnternet Reklamının Faydalarını saymakla bitmez. En düşük bütçeyle, ölçülebilir reklam vermek istiyorsanız internet reklamlarından mutlaka faydalanmalısınız.

devamı için tıklayın

✓  Ücretsiz Olarak Pr7 Siteden Kalıcı Backlink Nasıl Alınır   
PR7 Siteden Kalıcı Backlink Almanın Yollarını öğrenmek için doğru yerdesiniz. Bölgesel Seo blog bölümünden daima sizlere ücretsiz destek sağlamaya devam ediyoruz.

devamı için tıklayın

✓  SEO İPUÇLARI   
Bir çok internet sitesinde yayınlanan SEO ipuçları sayesinde, internet sitesine sahip bireyler, sitelerinin daha çok bulunmasını sağlayabiliyorlar. Arama sonuçlarında en üstlerde yer almak SEO sayesinde mümkün hale gelmektedir. SEO ipuçları konularını okuyarak kendinizi geliştirebilirsiniz.

devamı için tıklayın

✓  SEO YAPMADAN ÖNCE YAPILMASI GEREKEN 8 ALTIN KURAL   
Herkes google sıralamasında ilk sırada olmak istiyor ve seo nedir, seo nasıl yapılır şeklinde kendini geliştirmek için internet üzerinden aramalar yapıyor.

devamı için tıklayın

✓  Seo Ne Demek   
Şuana kadar SEO konusunda okuduğunuz tüm makaleleri, bilgileri unutun! Seo nun gerçek hayattan hiçbir farkı olmadığını anlatmaya geldik. "Seo ne demek" artık öğreneceksiniz.

devamı için tıklayın

✓  SEO NEDİR   
Seo nedir? Seo nasıl yapılır? Seo ile Bölgesel Seo'nun farkı nedir? Google aramalarında ilk sayfada olmak başırlı seo mudur yoksa farklı yönleri var mıdır?

devamı için tıklayın

✓  Ücretsiz Google Adwords Reklam   
Günümüzde ücretsiz google adwords reklam seçenekleri internetin her köşesinde dolaşmaktadır. Özellikle Google arama motorunun dünyanın en büyük arama motoru olması nedeni ile bu sayede aynı anda birçok insana ulaşmak her zamankinden daha kolay olacaktır. İnsanlar hiç beklemedikleri bir anda reklamlar ile karşılaşacak ve bu reklamlar da kişilerin ihtiyaçlarına yanıt verebilecek reklamlar olabilecektir. Google adwords sayesinde bugüne dek birçok kişi ve kurum internet üzerinden reklamlarını vererek istedikleri müşteri kitlesine kolayca ulaşabilmiş ve ürünlerinin tanıtımını da kolayca yapabilmiştir.

devamı için tıklayın

✓  GOOGLE ÇEKİRDEK ALGORİTMASI ORTALIĞI KARIŞTIRDI   
Çekirdek adını verdiği yeni algoritma MOBİL UYUMLULUK algoritma değişikliğinden hemen sonra aktif oldu ve ortalık fena karıştı. Çekirdek denilen algoritma ilk olarak kısa içerik üreten siteleri vurdu. Bunların başında...

devamı için tıklayın

✓  BÖLGESEL SEO PROJESİNE DESTEK OL, PARA KAZAN   
En iyi seo firması olarak bilinen Bölgesel Seo yazılımlarının tanıtımını sitende yaparak para kazanabilrisiniz. Sitemizdeki reklam bannerlarını sitelerinize kolaylıkla entegre edebilir ve her satışdan yüksek kâr elde edersiniz. Web siteleriniz Google Adsense reklamlarına mahkum kalmasın. Sizde kazanın.

devamı için tıklayın

✓  Seo En Etkili Reklam Çalışmasıdır   
En etkili reklam kuşkusuz internet üzerinden yapılan reklam olmasına karşın rakiplerin de bir o kadar çok olması nedeni ile insanların tek isteği artık arama motorlarından en üst sırada bulunmaktır. Bu nedenle Google gibi arama motorlarından en üste bulunarak müşteri çoğaltmak için Seo en etkili reklam çalışmasıdır.

devamı için tıklayın

✓  2015 Seo Kriterleri   
2015 Yılına özel Seo kriterleri ciddi ölçüde değişmiştir. Aslında her yıl değil sürekli google arama ağı sıralama algoritması değişmektedir. Yılda 700 kere değişen algoritma sistemi günde iki kere değişmektedir.

devamı için tıklayın

✓  Mobil Uyumlu Google Sıralamasını Etkiliyor   
Web sitenizi Mobil uyumlu yaptığınız zaman kullanıcı kolaylığı açısından %50 daha iyi bir site olduğunuz için google sıralamlarınızda %50 öne geçiyorsunuz. Detaylar için tıklayın.

devamı için tıklayın

✓  Reklam Ajansı Ne İşe Yarar?   
Reklam, bilgi vermek ve tanıtım yapmak amacı ile kullanılan duyuru biçimidir. Reklam birçok şekilde yapılabilir. Ancak profesyonel olarak reklamı üretmek, gerektiği şekilde duyurmak ve bunların sonucu olarak reklamının etki oranlarını saplamak gibi birçok amacı görev edinmiş kuruluşlara Reklam Ajansı denir.

devamı için tıklayın

WhatsApp İletişim


Eklenme Tarihi: 11/10/2015

Referanslarımız

Müşteri Yorumları

VIP GİRİŞİM A. Ş. Güvencesi

  • Kurye işlerimiz için websitemiz üzerinden kurye talepleri alıyoruz. İstanbul'un her bölgesinde Bölgesel Seo ile ilk sayfalarda olmak ciromuzu 10 katına çıkardı. Bölgesel Seo ekibine sonsuz teşekkürler.

  • Biz Türkiye'nin her il ve ilçesinden falcılarımızla fal baktırmak isteyen üyelerimize hizmet sağlıyoruz. Şuan neredeyse hiç reklam yapmıyoruz ve üyelerimiz bizi bölgesel seo ile kolaylıkla buluyor.

  • Bu inanılmaz bir ürün. Google ve Facebook üzerinden aylık 3000 TL reklam parası harcıyorduk ve bukadar müşteri gelmiyordu. İnanılmaz.

  • Bizim hukuk bürosu olarak reklam yapmamız yasak ancak web site açmak ve seo yapmak yasak değil. Şuan web sitemiz Türkiye'nin her yerinde doğal aramalarda ilk sayafda yer alıyor. Muhteşemsiniz...

  • Danışmanlık şirketi olarak yeni web sitemize entegre çalışan bölgesel soe ile istabul ve ilçelerindeki aramalarda web sitemin ön planda olmasıyla danışanlarımızın sayısı hergün artıyor.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

WhatsApp İletişim


Telefon : 0850 304 4940

Adres: AKKOM CESSAS PLAZA
Saray Mah. Dr.Adnan Büyükdeniz Cad. No:4 Akkom Ofis Park 2. Blok K: 10 Ümraniye / İSTANBUL

Bölgesel Seo Map
^ Yukarı Çık

> Web sitemizdeki tüm fiyatlara %18 kdv dahil değildir. Alışverişlerinizde %18 KDV Eklenir.