Profesyonel Seo & Bölgesel Seo 0850 304 4940

SEO YAPMADAN ÖNCE YAPILMASI GEREKEN 8 ALTIN KURAL

Profesyonel hizmetlerimiz için detaylı bilgiyi hızlı bir şekilde BURAYA tıklayarak WhatsApp üzerinden alabilirsiniz.

WhatsApp İletişim

Herkes google sıralamasında ilk sırada olmak istiyor ve seo nedir, seo nasıl yapılır şeklinde kendini geliştirmek için internet üzerinden aramalar yapıyor.

En önemli unsur atlanıyor. SEO yapmadan önce sitenizi uygun hale getirmek. Nasıl bir sporcu ağır spor öncesi ısınma hareketleri yapıyorsa sitenizinde bu tarz hareketlere ihtiyacı vardır.

8 ALTIN SEO KURALI
8 ALTIN SEO KURALI

1.: Siteniz Mobil Uyumlu Mu?

Web sitesini açtınız ancak 10 kişiden 6sı artık internet aramalarını akıllı cep telefonlarından yapıyor. Bildiğiniz gibi google 'nin ilk amacı kullanıcıya en çok fayda sağlayan siteyi ön sıraya getirerek kullanıcılarına en yüksek faydayı sağlamaktır. Peki ya sizin kullanıcılarınız cep telefonundan giriş yaptığında sitenizi nasıl görüntülüyor ve web siteniz mobil uyumlu mu? http://www.google.com/webmasters/tools/mobile-friendly/ adresinden bu testi ücretsiz olarak yapabilirsiniz.

2.: Özel IP

Gerçek hayatta özel olmak için, sıradışı olmak için kendimizi parçalıyoruz ancak iş sitemize gelince ya bilmemekten yada umursamamaktan sitemizi özelliştirmiyoruz. Özelleşmeden kastımız sadece tasarım değil. Özel IP. Web siteniz eğer özel IP üzerinde olursa google gözünde bir puan daha aldınız demektir. Değilse, google gözünden düşmeniz an meselesi demektir. Web siteniz için özel IP almak istiyorsanız HOSTİNG hizmeti aldığınız firma ile görüşebilirsiniz.

3.: Favicon

Aslında yapımı ücretsiz ve siteye eklenmesi de çok kolay ancak birçok kişi tarafından es geçiliyor. Türkiye'nin en büyük firmalarının bile sitelerine baktığımızda bazen favicon olmayabiliyor. Sonra bir Türkiye sektör lideriyiz ancak sitemiz google aramalarında ilk sırada değil diyorlar. Google favicon sever ve bir puan daha almak için mutlaka sitenizde olmalı.

4.: Blog

Blog denilinde hemen aklınıza blogger, blogcu vs gibi blog siteleri gelmesin. Web sitenizin bir köşesinde sektörel olarak sitenizi ziyaret edenlerle paylaşmak için her gün içerik üretmeniz gereken bir blog olmalı. Blogların %100 özgün ve uzun olması gerek. Her gün beş adet blog eklenmesi google örümceklerini daima sitenizde tutar ancak zamanınız mı yok, günde bir adet ekleyin. Zamanınız hiç mi yok? 5 günde bir tane ekleyin. Bu kadar da mı zamanınız yok ayda bir tane ekleyin. Buna bile zamanınız mı yok, sitenizi kapatın silin atın. Başka işlere yönelin mesela pazarda limon satın ;)

5.: Domain Seçimi 1

Uzun vadede marka olmak istiyorum diyorsanız istediğiniz marka ismiyle domain alabilirsiniz. Kısa vadede google sıralamasında yer almam gerek diyorsanız sektörel olarak google sıralamasında olmak istediğiniz anahtar kelime domain adında mutlaka ama mutlaka geçmeli.

6.:Domain Seçimi 2

Domainin eski olması çok önemlidir. Bugün aldığınız domain 5 yıldır aktif olan bir domaini geçmesi çok zordur. Bu genel bilinen bir bilgidir. Ancak bilinmeyen ve/veya es geçilen bir durum ise domain sürenizin yenileme tarihidir. Yıldan yıla domaini yenileyenlerdenseniz google gözünde aslında 1 yıllık gelecek planı yapan yani güven vermeyen bir firmasınız. Bu nedenle .com domainler için maksimum süre olan 10 yıl, .com.tr domainler için maksimum süre olan 5 yıllık yenilemenizi hemen bu yazıyı okuduğunuz anda yapın. Alttaki 7. maddeyi sonra okursunuz hemen yenilemenizi yapın ;)

7.:Google Gözüyle

Google gözüyle sitenizi incelemeyi öğrenin. Google sitenize baktığında normal insanlar gibi incelemez. Flashları, resimleri pek umursamaz. Yazılar, etiketler, url yapıları, h tagları, description ve w3 standartlarını mutlaka öğrenin ve sitenizi google gözüyle inceleyin. Google sitenize baktığında çirkin bir site görüyorsa siz DIŞ SEO yaparak sitenizi nekadarda olsa GÜZEL SİTE diye övseniz fayda etmez. Görücü usulü evlilik mi kaldı ;)

8.: Acele Etmeyin

Sitenizde hafif bir kıpırdama oldu. İlk 500 de yokken birden bire ilk 20 sayfada oldunuz. Aaaa bir baktınız ilk 10 sayfaya gelmiş yani ilk 100 içine girmişsiniz. Bi hallendiniz, vay be o kadarda zor değilmiş dediniz, hemen biraz daha site dışı seo yapmaya başladınız iki sıra daha yükselince hemen geceleri bile uyumadan seo yapmaya devam ettiniz. Buna aşısı seo diyoruz. Bir söz var, "bir kişinin kendi kendine yaptığını tüm dünya toplansa ona yapamaz"! Sizin sitenize verdiğiniz bu zarar tüm hackerlar toplansa yapamaz. Aşırı seo aslında bir anlamda hacklink çalışmasına benzer. Peki ne yapmak gerek. SABIR!. Sabırlı olsun, acele etmeyin, site içi otoritel gücünüzü 4. madde belirttiğim gibi bloglarla destekleyin.

En Güncel Seo & Reklam Blogları
✓  İstanbulun en iyi seo firması   
Türkiye'nin 81 iline en iyi seo hizmetini sağladığımız doğrudur. Öte yandan genel şirke merkezimiz İstanbul merkezli olduğu için İstanbulun en iyi seo firması olarak Bölgesel Seo A. Ş. firmamız hizmetinizdedir.

devamı için tıklayın

✓  İstanbul Temizlik Şirketi   
İstanbul Temizlik Şirketi arasında yer alan Bilgen Temizlik firmasını içtenlikle tebrik ediyoruz. Son derece başarılı bir temizlik firmasıdır.

devamı için tıklayın

✓  Google Arama Sayfasının Sağındaki Reklamları Tamamen Kaldırdı   
Seo ve Bölgesel SEO hiçbukadar değerli olmamıştı. Google reklam kriterelerini ciddi ölçüde değiştirerek arama sayfasında sağ kısımda yer alan 10 reklam sonucunu kaldırdı. Üst kısımda yer alan 3 reklam sayısını 4 yaptı ancak bu reklamverenler için yeterli olmadığı gibi reklam bütçesini zorulyacağa benziyor.

devamı için tıklayın

✓  SİTEYİ KULLANMAYACAKSANIZ SEO YAPMAYA ASLA BAŞLAMAYIN   
Seo ne zaman yapılır ve siteyi açtıktan sonra seo yapmaya ne zaman başlanır soruları en çok sorulan sorular arasındadır. Aslında bunun cevabı çok basit. Sitenizi yayına aldıktan sonra aktif bir şekilde hergün sitenize gelip sitenizle ilgili çalışma yapmayacaksanız asla seo yapmaya başlamayın.

devamı için tıklayın

✓  SEO KURSU   
Seo konusunu A 'dan Z 'ye işliyoruz ve çok özel stratejilerle Google Aramalarında Birinci Sayfaya gelebilmenin mümkün olduğunu "Ters Dalga Seo" özel sistemiyle öğretiyoruz.

devamı için tıklayın

✓  İnternet Reklamının Faydaları   
Reklam vermek her işletmenin temel ihtiyacıdır. İnternet Reklamının Faydalarını saymakla bitmez. En düşük bütçeyle, ölçülebilir reklam vermek istiyorsanız internet reklamlarından mutlaka faydalanmalısınız.

devamı için tıklayın

✓  Ücretsiz Olarak Pr7 Siteden Kalıcı Backlink Nasıl Alınır   
PR7 Siteden Kalıcı Backlink Almanın Yollarını öğrenmek için doğru yerdesiniz. Bölgesel Seo blog bölümünden daima sizlere ücretsiz destek sağlamaya devam ediyoruz.

devamı için tıklayın

✓  SEO İPUÇLARI   
Bir çok internet sitesinde yayınlanan SEO ipuçları sayesinde, internet sitesine sahip bireyler, sitelerinin daha çok bulunmasını sağlayabiliyorlar. Arama sonuçlarında en üstlerde yer almak SEO sayesinde mümkün hale gelmektedir. SEO ipuçları konularını okuyarak kendinizi geliştirebilirsiniz.

devamı için tıklayın

✓  SEO YAPMADAN ÖNCE YAPILMASI GEREKEN 8 ALTIN KURAL   
Herkes google sıralamasında ilk sırada olmak istiyor ve seo nedir, seo nasıl yapılır şeklinde kendini geliştirmek için internet üzerinden aramalar yapıyor.

devamı için tıklayın

✓  Seo Ne Demek   
Şuana kadar SEO konusunda okuduğunuz tüm makaleleri, bilgileri unutun! Seo nun gerçek hayattan hiçbir farkı olmadığını anlatmaya geldik. "Seo ne demek" artık öğreneceksiniz.

devamı için tıklayın

✓  SEO NEDİR   
Seo nedir? Seo nasıl yapılır? Seo ile Bölgesel Seo'nun farkı nedir? Google aramalarında ilk sayfada olmak başırlı seo mudur yoksa farklı yönleri var mıdır?

devamı için tıklayın

✓  Ücretsiz Google Adwords Reklam   
Günümüzde ücretsiz google adwords reklam seçenekleri internetin her köşesinde dolaşmaktadır. Özellikle Google arama motorunun dünyanın en büyük arama motoru olması nedeni ile bu sayede aynı anda birçok insana ulaşmak her zamankinden daha kolay olacaktır. İnsanlar hiç beklemedikleri bir anda reklamlar ile karşılaşacak ve bu reklamlar da kişilerin ihtiyaçlarına yanıt verebilecek reklamlar olabilecektir. Google adwords sayesinde bugüne dek birçok kişi ve kurum internet üzerinden reklamlarını vererek istedikleri müşteri kitlesine kolayca ulaşabilmiş ve ürünlerinin tanıtımını da kolayca yapabilmiştir.

devamı için tıklayın

✓  GOOGLE ÇEKİRDEK ALGORİTMASI ORTALIĞI KARIŞTIRDI   
Çekirdek adını verdiği yeni algoritma MOBİL UYUMLULUK algoritma değişikliğinden hemen sonra aktif oldu ve ortalık fena karıştı. Çekirdek denilen algoritma ilk olarak kısa içerik üreten siteleri vurdu. Bunların başında...

devamı için tıklayın

✓  BÖLGESEL SEO PROJESİNE DESTEK OL, PARA KAZAN   
En iyi seo firması olarak bilinen Bölgesel Seo yazılımlarının tanıtımını sitende yaparak para kazanabilrisiniz. Sitemizdeki reklam bannerlarını sitelerinize kolaylıkla entegre edebilir ve her satışdan yüksek kâr elde edersiniz. Web siteleriniz Google Adsense reklamlarına mahkum kalmasın. Sizde kazanın.

devamı için tıklayın

✓  Seo En Etkili Reklam Çalışmasıdır   
En etkili reklam kuşkusuz internet üzerinden yapılan reklam olmasına karşın rakiplerin de bir o kadar çok olması nedeni ile insanların tek isteği artık arama motorlarından en üst sırada bulunmaktır. Bu nedenle Google gibi arama motorlarından en üste bulunarak müşteri çoğaltmak için Seo en etkili reklam çalışmasıdır.

devamı için tıklayın

✓  2015 Seo Kriterleri   
2015 Yılına özel Seo kriterleri ciddi ölçüde değişmiştir. Aslında her yıl değil sürekli google arama ağı sıralama algoritması değişmektedir. Yılda 700 kere değişen algoritma sistemi günde iki kere değişmektedir.

devamı için tıklayın

✓  Mobil Uyumlu Google Sıralamasını Etkiliyor   
Web sitenizi Mobil uyumlu yaptığınız zaman kullanıcı kolaylığı açısından %50 daha iyi bir site olduğunuz için google sıralamlarınızda %50 öne geçiyorsunuz. Detaylar için tıklayın.

devamı için tıklayın

✓  Reklam Ajansı Ne İşe Yarar?   
Reklam, bilgi vermek ve tanıtım yapmak amacı ile kullanılan duyuru biçimidir. Reklam birçok şekilde yapılabilir. Ancak profesyonel olarak reklamı üretmek, gerektiği şekilde duyurmak ve bunların sonucu olarak reklamının etki oranlarını saplamak gibi birçok amacı görev edinmiş kuruluşlara Reklam Ajansı denir.

devamı için tıklayın

WhatsApp İletişim


Eklenme Tarihi: 6/4/2015

Referanslarımız

Müşteri Yorumları

VIP GİRİŞİM A. Ş. Güvencesi

  • Kurye işlerimiz için websitemiz üzerinden kurye talepleri alıyoruz. İstanbul'un her bölgesinde Bölgesel Seo ile ilk sayfalarda olmak ciromuzu 10 katına çıkardı. Bölgesel Seo ekibine sonsuz teşekkürler.

  • Biz Türkiye'nin her il ve ilçesinden falcılarımızla fal baktırmak isteyen üyelerimize hizmet sağlıyoruz. Şuan neredeyse hiç reklam yapmıyoruz ve üyelerimiz bizi bölgesel seo ile kolaylıkla buluyor.

  • Bu inanılmaz bir ürün. Google ve Facebook üzerinden aylık 3000 TL reklam parası harcıyorduk ve bukadar müşteri gelmiyordu. İnanılmaz.

  • Bizim hukuk bürosu olarak reklam yapmamız yasak ancak web site açmak ve seo yapmak yasak değil. Şuan web sitemiz Türkiye'nin her yerinde doğal aramalarda ilk sayafda yer alıyor. Muhteşemsiniz...

  • Danışmanlık şirketi olarak yeni web sitemize entegre çalışan bölgesel soe ile istabul ve ilçelerindeki aramalarda web sitemin ön planda olmasıyla danışanlarımızın sayısı hergün artıyor.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

WhatsApp İletişim


Telefon : 0850 304 4940

Adres: AKKOM CESSAS PLAZA
Saray Mah. Dr.Adnan Büyükdeniz Cad. No:4 Akkom Ofis Park 2. Blok K: 10 Ümraniye / İSTANBUL

Bölgesel Seo Map
^ Yukarı Çık

> Web sitemizdeki tüm fiyatlara %18 kdv dahil değildir. Alışverişlerinizde %18 KDV Eklenir.