Profesyonel Seo & Bölgesel Seo 0850 304 4940

SEO NEDİR

Profesyonel hizmetlerimiz için detaylı bilgiyi hızlı bir şekilde BURAYA tıklayarak WhatsApp üzerinden alabilirsiniz.

WhatsApp İletişim

Açılımı Search Engine Optimization olan Seo, arama motoru optimizasyonu olarak Türkçeye çevrilmiştir. Şirketlerin internet üzerinden reklamlarının en iyi şekilde yapılabilmesi için insanlara olanak sağlar. İnsanların yaptıkları aramalar sırasında arama motorlarında en üst seviyede bulunmak ve böylelikle daha çok müşteri kazanmak ancak seo ile sağlanmaktadır. Seo sizinle yapmış olduğu sözleşme ile sitenizin içerisindeki bütün bilgileri bu sisteme göre yeniler ve böylelikle Google’ın ve diğer arama motorlarının sizi en iyi şekilde anlamasına yardımcı olur.

SEO NEDİR

Seo konusun kriterlerinin sürekli değiştirğini belirtmek istiyoruz. Bu değişim ayda yılda bir değil ;) Hergün, evet hergün seo kriterleri değişiyor. Üstelik günde iki kere. Peki bu seo kriterlerini kim belirliyor; hiç süphesiz Google. Gogole algoritmasında yaptığı her değişik seo kriteri olarak karşımıza çıkıyor. Geçtiğimiz günlerde yaptığı 21 Nisan 2015 Mobil Uyum Seo Kriterleri ile birçok dengeyi değiştirdiği gibi en son yayınlanan Google Çekirdek Algoritmasıyla yine birçok site bu algortimaya uymadığı yani seo kriterine uymadığı için sıkıntıya girdi.

Dolayısıyla seo nedir sorusunun cevabını ararken birkaç dakikada çözüme ulaşmak mümkün değidlir. Ve seo konusunu bir makale ile çözmek mümkün değildir. Ast olan daima takip etmek ve öğrendiğimiz seo kriterlerini yemeden içmeden sitelerimize uygulamaktır. Yeri gelmişken 2015 Seo Kriterleri sayfamızdan yeni nesil bilgileri de incelemenizi önemle tavsiye ederiz. En büyük hedefi müşteriye istediğini vermek olan Google gibi arama motorlarında sizin de dilinizi en iyi şekilde Google’a anlatmanız en üst sıralarda yer almanızı sağlayacaktır.

SEO NEDİR

Peki sadece google algoritmasına uyum sağlamak yeterli mi? Tabiki hayır! Google seo nekadar önemli herkes bilir, pazarın %80 sahibi olduğu için her seo çalışmasında google baz alınır ancak Yandex seo kritlerleri, yahoo seo kriterleri, bing seo kriterleri de ara sıra incelenmesi gereken bilgilerdir. Ask arama motoru gibi birçok arama motoru için bir kriter olmadığı gibi dikkate almakta zaman kaybı olacaktır.

Umarız birgün google tahtını sallayacak kaliteli bir arama motoru ülkemizden çıkar ve seo kriterleri bizim tarafımızdan belirlenir. Ama bu kısa yada uzun vadede çok zor görmüyor.

Reklam, tanıtım yapmak ya da bilgi vermek amacıyla çeşitli materyaller ve aktivitelerle duyuru yapma biçimidir.  Her hangi bir malın özelliklerini fiyatını ve resmini broşür, gazete benzeri insanlara duyuru yapma amaçlı kullanılan araçlar sayesin de tanıtmak, ticari bir amaç için kullanılan reklam biçimine örnektir.

Bilgi vermek ve tanıtmak reklamın en temel özelliğidir. Reklam ticari kuruluşların satış ve kâr elde etmek amacı ile başvurdukları bir araçtır. Doğru ve etkili bir Reklam sayesinde ticari kuruluşların yüksek kâr ve satış elde etmeleri olağan üstü bir durum değildir. Reklamın en büyük amacı insanları bilgilendirmenin yanında ikna etmeye yönelik olmasıdır.

Reklam sadece ticari amaçlar için kullanılmaz.

SEO NEDİR SEO

Günümüzde yaygın ve etkili olarak sivil toplum örgütleri ve kamu kuruluşları tarafından, broşürler, gazete ilanları, internet ve sosyal ağlar aracılığı ile yapılan bilgi verme amaçlı yazılar da bir tür reklamdır.


SEO BİLGİSİ Örnek vermek gerekirse Kızılay’ın Kan bağışı ile ilgili sürekli olarak yaptığı bilgi amaçlı broşürler ve billboardlara astıkları büyük afişler de herhangi bir ticari beklenti söz konusu olmamakla birlikte hedef insanları bilinçlendirmektir.  Ayrıca internet üzerinden kan vermek isteyenlere erişmek için Kızılay bile olsanız seo reklam yapmanız yani profesyonel seo yapmanız gereklidir. Bunu yapabilmeniz için seo nedir sorusunun cevabını bilmeniz yada bu sorunun cevabını iyi bilen bir kurumsal seo hizmeti sunan firma ile çalışmanız gereklidir. Sonuç net.

Sözleşmeli Seo Firması İle En İyi Tanıtımı Siz Yapın;
Seo, arama motoru optimizasyonu olarak Türkçeye çevrilmiştir ve en iyi reklam yöntemi olarak firmalara avantajlar sağlamaktadır. Seo ile siz de web sitenizin tanıtımında gerekli olan ince noktaları tamamladıktan sonra müşteri sayınızı arttırabilirsiniz.

Sözleşmeli Seo firması ile alacağınız hizmeti yazılı bir şekilde temin edebilir ve sizi yarı yolda bırakmayan bir firma ile tanıtım işlemlerinizi aynı hızda sürdürebilirsiniz. Google arama motorunda öncelikli olarak dikkat edilen husus müşterinin isteği doğrultusunda hizmet vermektir.

Buna bağlı olarak kullanılan anahtar kelimler son derece önemlidir. Müşterinin ilk kullanacağı anahtar kelimeler ile sizin de fark edilmeniz bir o kadar kolay olacaktır. Bu ayrıntıların hepsini bir Seo firması ile sağlayabilir ve en iyi şekilde siz de reklamınızı verebilirsiniz.

vip seo Türkiye'nin en büyük girişim firmalarından biri olan Vıp Girişim A. Ş. bünyesinde faaliyetlerini yürüten seo ajansı 2015 yılında Bölgesel Seo projesiyle tamamen özel bir proje haline getirilmiş ve güçlü bir ekiple 1 Ocak 2015 itibariyle seo çalışmalarını arttırmıştır. Sözleşmeli, garantili, kalıcı, kaliteli ve profesyonel seo + Bölgesel Seo hizmeti almak için doğru yerdesiniz. Detaylar için BURADAN bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

En Güncel Seo & Reklam Blogları
✓  İstanbulun en iyi seo firması   
Türkiye'nin 81 iline en iyi seo hizmetini sağladığımız doğrudur. Öte yandan genel şirke merkezimiz İstanbul merkezli olduğu için İstanbulun en iyi seo firması olarak Bölgesel Seo A. Ş. firmamız hizmetinizdedir.

devamı için tıklayın

✓  İstanbul Temizlik Şirketi   
İstanbul Temizlik Şirketi arasında yer alan Bilgen Temizlik firmasını içtenlikle tebrik ediyoruz. Son derece başarılı bir temizlik firmasıdır.

devamı için tıklayın

✓  Google Arama Sayfasının Sağındaki Reklamları Tamamen Kaldırdı   
Seo ve Bölgesel SEO hiçbukadar değerli olmamıştı. Google reklam kriterelerini ciddi ölçüde değiştirerek arama sayfasında sağ kısımda yer alan 10 reklam sonucunu kaldırdı. Üst kısımda yer alan 3 reklam sayısını 4 yaptı ancak bu reklamverenler için yeterli olmadığı gibi reklam bütçesini zorulyacağa benziyor.

devamı için tıklayın

✓  SİTEYİ KULLANMAYACAKSANIZ SEO YAPMAYA ASLA BAŞLAMAYIN   
Seo ne zaman yapılır ve siteyi açtıktan sonra seo yapmaya ne zaman başlanır soruları en çok sorulan sorular arasındadır. Aslında bunun cevabı çok basit. Sitenizi yayına aldıktan sonra aktif bir şekilde hergün sitenize gelip sitenizle ilgili çalışma yapmayacaksanız asla seo yapmaya başlamayın.

devamı için tıklayın

✓  SEO KURSU   
Seo konusunu A 'dan Z 'ye işliyoruz ve çok özel stratejilerle Google Aramalarında Birinci Sayfaya gelebilmenin mümkün olduğunu "Ters Dalga Seo" özel sistemiyle öğretiyoruz.

devamı için tıklayın

✓  İnternet Reklamının Faydaları   
Reklam vermek her işletmenin temel ihtiyacıdır. İnternet Reklamının Faydalarını saymakla bitmez. En düşük bütçeyle, ölçülebilir reklam vermek istiyorsanız internet reklamlarından mutlaka faydalanmalısınız.

devamı için tıklayın

✓  Ücretsiz Olarak Pr7 Siteden Kalıcı Backlink Nasıl Alınır   
PR7 Siteden Kalıcı Backlink Almanın Yollarını öğrenmek için doğru yerdesiniz. Bölgesel Seo blog bölümünden daima sizlere ücretsiz destek sağlamaya devam ediyoruz.

devamı için tıklayın

✓  SEO İPUÇLARI   
Bir çok internet sitesinde yayınlanan SEO ipuçları sayesinde, internet sitesine sahip bireyler, sitelerinin daha çok bulunmasını sağlayabiliyorlar. Arama sonuçlarında en üstlerde yer almak SEO sayesinde mümkün hale gelmektedir. SEO ipuçları konularını okuyarak kendinizi geliştirebilirsiniz.

devamı için tıklayın

✓  SEO YAPMADAN ÖNCE YAPILMASI GEREKEN 8 ALTIN KURAL   
Herkes google sıralamasında ilk sırada olmak istiyor ve seo nedir, seo nasıl yapılır şeklinde kendini geliştirmek için internet üzerinden aramalar yapıyor.

devamı için tıklayın

✓  Seo Ne Demek   
Şuana kadar SEO konusunda okuduğunuz tüm makaleleri, bilgileri unutun! Seo nun gerçek hayattan hiçbir farkı olmadığını anlatmaya geldik. "Seo ne demek" artık öğreneceksiniz.

devamı için tıklayın

✓  SEO NEDİR   
Seo nedir? Seo nasıl yapılır? Seo ile Bölgesel Seo'nun farkı nedir? Google aramalarında ilk sayfada olmak başırlı seo mudur yoksa farklı yönleri var mıdır?

devamı için tıklayın

✓  Ücretsiz Google Adwords Reklam   
Günümüzde ücretsiz google adwords reklam seçenekleri internetin her köşesinde dolaşmaktadır. Özellikle Google arama motorunun dünyanın en büyük arama motoru olması nedeni ile bu sayede aynı anda birçok insana ulaşmak her zamankinden daha kolay olacaktır. İnsanlar hiç beklemedikleri bir anda reklamlar ile karşılaşacak ve bu reklamlar da kişilerin ihtiyaçlarına yanıt verebilecek reklamlar olabilecektir. Google adwords sayesinde bugüne dek birçok kişi ve kurum internet üzerinden reklamlarını vererek istedikleri müşteri kitlesine kolayca ulaşabilmiş ve ürünlerinin tanıtımını da kolayca yapabilmiştir.

devamı için tıklayın

✓  GOOGLE ÇEKİRDEK ALGORİTMASI ORTALIĞI KARIŞTIRDI   
Çekirdek adını verdiği yeni algoritma MOBİL UYUMLULUK algoritma değişikliğinden hemen sonra aktif oldu ve ortalık fena karıştı. Çekirdek denilen algoritma ilk olarak kısa içerik üreten siteleri vurdu. Bunların başında...

devamı için tıklayın

✓  BÖLGESEL SEO PROJESİNE DESTEK OL, PARA KAZAN   
En iyi seo firması olarak bilinen Bölgesel Seo yazılımlarının tanıtımını sitende yaparak para kazanabilrisiniz. Sitemizdeki reklam bannerlarını sitelerinize kolaylıkla entegre edebilir ve her satışdan yüksek kâr elde edersiniz. Web siteleriniz Google Adsense reklamlarına mahkum kalmasın. Sizde kazanın.

devamı için tıklayın

✓  Seo En Etkili Reklam Çalışmasıdır   
En etkili reklam kuşkusuz internet üzerinden yapılan reklam olmasına karşın rakiplerin de bir o kadar çok olması nedeni ile insanların tek isteği artık arama motorlarından en üst sırada bulunmaktır. Bu nedenle Google gibi arama motorlarından en üste bulunarak müşteri çoğaltmak için Seo en etkili reklam çalışmasıdır.

devamı için tıklayın

✓  2015 Seo Kriterleri   
2015 Yılına özel Seo kriterleri ciddi ölçüde değişmiştir. Aslında her yıl değil sürekli google arama ağı sıralama algoritması değişmektedir. Yılda 700 kere değişen algoritma sistemi günde iki kere değişmektedir.

devamı için tıklayın

✓  Mobil Uyumlu Google Sıralamasını Etkiliyor   
Web sitenizi Mobil uyumlu yaptığınız zaman kullanıcı kolaylığı açısından %50 daha iyi bir site olduğunuz için google sıralamlarınızda %50 öne geçiyorsunuz. Detaylar için tıklayın.

devamı için tıklayın

✓  Reklam Ajansı Ne İşe Yarar?   
Reklam, bilgi vermek ve tanıtım yapmak amacı ile kullanılan duyuru biçimidir. Reklam birçok şekilde yapılabilir. Ancak profesyonel olarak reklamı üretmek, gerektiği şekilde duyurmak ve bunların sonucu olarak reklamının etki oranlarını saplamak gibi birçok amacı görev edinmiş kuruluşlara Reklam Ajansı denir.

devamı için tıklayın

WhatsApp İletişim


Eklenme Tarihi: 5/22/2015

Referanslarımız

Müşteri Yorumları

VIP GİRİŞİM A. Ş. Güvencesi

  • Kurye işlerimiz için websitemiz üzerinden kurye talepleri alıyoruz. İstanbul'un her bölgesinde Bölgesel Seo ile ilk sayfalarda olmak ciromuzu 10 katına çıkardı. Bölgesel Seo ekibine sonsuz teşekkürler.

  • Biz Türkiye'nin her il ve ilçesinden falcılarımızla fal baktırmak isteyen üyelerimize hizmet sağlıyoruz. Şuan neredeyse hiç reklam yapmıyoruz ve üyelerimiz bizi bölgesel seo ile kolaylıkla buluyor.

  • Bu inanılmaz bir ürün. Google ve Facebook üzerinden aylık 3000 TL reklam parası harcıyorduk ve bukadar müşteri gelmiyordu. İnanılmaz.

  • Bizim hukuk bürosu olarak reklam yapmamız yasak ancak web site açmak ve seo yapmak yasak değil. Şuan web sitemiz Türkiye'nin her yerinde doğal aramalarda ilk sayafda yer alıyor. Muhteşemsiniz...

  • Danışmanlık şirketi olarak yeni web sitemize entegre çalışan bölgesel soe ile istabul ve ilçelerindeki aramalarda web sitemin ön planda olmasıyla danışanlarımızın sayısı hergün artıyor.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

WhatsApp İletişim


Telefon : 0850 304 4940

Adres: AKKOM CESSAS PLAZA
Saray Mah. Dr.Adnan Büyükdeniz Cad. No:4 Akkom Ofis Park 2. Blok K: 10 Ümraniye / İSTANBUL

Bölgesel Seo Map
^ Yukarı Çık

> Web sitemizdeki tüm fiyatlara %18 kdv dahil değildir. Alışverişlerinizde %18 KDV Eklenir.