Profesyonel Seo & Bölgesel Seo 0850 304 4940

Seo Ne Demek

Profesyonel hizmetlerimiz için detaylı bilgiyi hızlı bir şekilde BURAYA tıklayarak WhatsApp üzerinden alabilirsiniz.

WhatsApp İletişim

Üst Bilgi: Eyvah, 24.07.2015 itibariyla "seo ne demek" kelimesinde google aramalarında 6. sıradan 8. sıraya geriledi. Yoksa sıralama iyice geriye mi gidecek. Hemen agrasif seo mu yapalım, ne yapalım! Panik yok. Böle bir durumda en güzeli şuan olduğu gibi yazıyı güncellemek özellikle üst satırlara konuyla alakalı, seo içeriğini iyi anlatan ve anlam bütünlüğünü bozmayan bir paragraf eklmekde fayda var. Hatta az önce olduğu gibi, konuyla direkt değil ancak dolaylı olarak alakalı kelimeleride kullanmak hatta bu kelimeleri biraz belirgin (bold) yapmakda fayfa var. Birde aşağıdaki gibi bir görsel kullanmak daha da fayda sağlar. Bu üst bilgi seo ne demek makalesi yazıldıktan günler sonra eklenmiştir. Asıl makale aşağıdan başlamaktadır. Okumaya başladığınızda anlayacaksınız...

Seo Ne Demek

> İnternetin sahibi olarak görünen Google üzerinden "seo ne demek" şeklinde arama yaptığınızda 02.06.2015 itibariyle 477,000 bin sonuç bulduğunu görüyoruz. Bu durum bir bakıma şu anlama geliyor; 477,000 farklı kaynak direkt olarak yada dolaylı olarak seo ne demek sorusuna cevap sunuyor. Bizimde sitemizdeki bazı seo içerikleri sonuçlarda görüntülenmektedir. Size şimdiden şunun garantisini verebiliriz. { 21.06.2015 itibariyle seo ne demek kelimesinde google aramalarında ilk sayfadayız {6. sıraya yükseldik} } Şuan okuduğunuz bu içerik Google aramasında ilk sayfada yer alacaktır. Sıralamada ilk sayfada yer alması bir iki hafta veya biraz daha kısa/uzun sürebilir ancak kesinlikle ilk sayfada yer alacaktır. İlk sıra garantisi veremiyorum :) Kendi içeriğimize bile ilk sıra garantisi veremiyoruz malesef. Şaka şaka, tabiki istersek ilk sıraya kadar da yükseltebiliriz ancak biraz ekstra SEO çalışması yapılması gerekecektir. Konu biraz karıştı, neyden bahsediyorduk; seo nedir? Durun hemen seo nedir nasıl yapılır sorularına geçmeden şuanki yazdığımız makalenin 477 bin sonucu aşarak nasıl ilk sayfaya geleceğine dair ahkam kesebiliyoruz onu belirtelim. Çünkü bu sorunun cevabı en büyük seo eğitimi olacaktır. VIP GİRİŞİM A. Ş. bünyesinde verdiğimiz seo eğitimlerinde en çok sorulan sorulardan biri de seo neden gereklidir oluyor. Neden seo yapmamız gerektiğini öğrendikten sonra hemen seo nasıl yapılır ve seo ücretli midir soruları geliyor. Seo eğitimlerimizde katılımcılarımızdan ricamız tüm akıllarına gelen seo sorularını defterlerine not almalarıdır. Gün sonunda tüm soruları yanıt bulacağı gibi doğru bildikleri yanlışlarda belirginleşecektir. Hadi başlayalım.

Seoda Kazanmak

Seo ile Gerçek Hayat İlişkisi;
Seo eğitimi yada diğer eğitimlerimizden birine katılım gösterdiniz ve eğitimi beğendiniz. Ne yaparsanız eğitim çıkışı diğer katılımcılarla konuşur, tartışır daha sonra eve yada işe geri gittiğinizde eğitim hakkında sorulan sorulara poztif bildirimler yaparsınız ve arkadaşlarınızdan benzer bir eğitimi almak isteyenlere tavsiye edersiniz. Tavsiye. Gerçek hayattaki tavsiyenin anlamı internet dünyasında seo olarak bilinir. Örneğin sabır gösterip ilginizi kaybetmeden bu yazımızı okur ve okumanız neticesinde bazı şeylerin aklınızda canlanmasını sağlarsanız. Yazıdan memnun kalırsanız ve seo ne demek sorusuna farklı bir bakış açısından cevap verdiğine inanırsanız bu bizim için seo nun birinci adımını başarıyla tamamlamış olmak demektir. İkini ve en önemli unsur ise bu yazımızı dostlarınızla paylaşmanız. Belki bir blog üzerinden kaynak gösterirsiniz belkide forumlarda ve sosyal medya hesaplarınızda paylaşırsınız. Bu paylaşımın nedeni bu yazıdan etkilenmiş olmanızdır. Etkilenmenizle beraber çevrenizdeki insalarda bu nimetten faydalansın diye düşünüyor ve paylaşıyorsunuz. İşte bu paylaşımlara seo denir.

Seo Ne Demek

Seo Ne Demek Seo Neden Gereklidir;
Seonun en büyük gerekliliği insanlarımızın iyi şeyleri paylaşmayı sevmemesidir. Yukarıdaki örnekte olduğu gibi bu yazıyı okuduktan sonra biryerlerde paylaşmanız neredeyse imkansızdır. Tabi.ki bazı kişiler paylaşım yapacaktır ancak bazılarıda paylaşımı yanlış anlayıp bu yazıyı kopyala yapıştır yaparak kendi bloğunda paylaşacaktır :) Bizim istediğimiz bu değil ancak bu duruma artık gülüyoruz. 09:00 - 21:00 arasında 12 saat bilgisayar aşında zaman harcayarak müşterilerimize seo, bölgesel seo gibi birçok hizmeti zamanında yetiştirmek için çalışırken dünyanın en değerli sermayesi yani zamanımızdan 1-2 saat ayırarak böyle bir yazı paylaşıyoruz. Yani demek istediğim inanılmaz bir emek. Bu yazının oluşması sadece zamanla alakalı değil, 10 yıldır var olan tecrübenin oluşturduğu bilgi de gerekli. Arkadaş ne yapıyor, gelip yazımızı kopyala yapıştır yapıp kendi sitesine ekliyor ;) Ne güzel istanbul. Durun, konu yine dağıldı. Seo neden gereklidir diyorduk. İnsanımız maalesef kötü bişi olunca sağda solda, şikayet sitelerinde yada forumlarda ve facebook - twitter gibi sosyal medya hesaplarında bangır bangır paylaşım yapar ancak iyi birşeyin paylaşımı çok zordur. Birileri buna umursamazlık der, birileri kıskançlık ben ise insanımız böle yapacak bişi yok derim ;) Bildiğiniz gibi google amcanın en çok önem verdiği diğer kişilerin sizin sitenizle ilgili ne düşündüğüdür ve bu nedenle başkalarının yapması gereken paylaşımları seo adı altında sizin yapmanız gereklidir.

Seo Nasıl Yapılır;
İnsanlar yıllarca okuyor ve doktor oluyor. Sonra doktor olan arkadaşına benim midem ağrıyor bir bak diyorsun. Ben ondan anlamam, iç hastalıklarına gideceksin diyor. Yani her konunun bir uzmanı var. Ülkemizde 2 satır bilgiyle web tasarımcı, reklamcı, seocu adıyla birçok kişi var. Sizin yapmanız gereken doğru seo hizmetini doğru kişiden almak yada doğru seo çalışmasını doğru şekilde yapmak. Şimdi seo nasıl yapılır başlığı altında size doyurucu bilgiler vermek isterdim ancak bütün çözümleri tek bir makalede aramayın, tüm soruların cevabını tek bir makalede sunamayız. Buna en azından şimdi zamanımız yok. Ancak aşağıdaki diğer seo bloglarımızdan faydalanmanızı öneririz. Yinede bu başlığın altında birkaç konuya değinmeden geçmek içinden gelmedi. Şuan okuduğunuz yazı seo nasıl yapılır sorusuna en güzel cevaptır. Sitenize insanların paylaşmasına teşvik edici özgün içerikler ekleyiniz. Seo paketleri, seo tanıtım yazıları vs gibi hizmetlerden faydalanabilirsiniz ancak çok çok riskli konular ve az önce belirttiğim gibi herkes seocu. Dikkatli olmak gerek. En güzel yöntem ise profesyonel bir firmadan destek almak. Ancak asla ve asla unutmayın, seo yapılan sitenin içeriğinin güçlü olması gerek. Aşağıda devam ediyoruz.

Seonun Altın Kuralları

Seoda Altın Sır;
10 makale gücünde bir makale yazarak içeriğimizi ziyan mı ediyoruz dersiniz. Hiç sanmıyorum. Bir kişinin sitesinde 1000 makale var. Bir kişininde sitesinde 10 makale var. Bin makaleli sitedeki tüm içerikler özgün, 10 makalesi olan sitedeki tüm makalelerde özgün. İkisini de dene, tarafını seç gibi oldu ;) Bin makalesi olan sitedeki her bir makale 100 kelime yani 1000*100= 100,000 kelimesi var. 10 makalesi olan sitedeki her bir makalenin kelime sayısı 2000 olup 2000*10=20,000 kelimelik bir makalesi var. Sizce birçok kelimede hangisi önde olur. İlk başta bin makaleli site bazı kelimelerde önde olur ancak 1000 makaleyi 1 haftada oluşturduysa SPAM olarak algılanması muhtemel olduğu gibi Google Çekirdek algoritmasına da 100 kelimelik makale gibi sayıf içeriyle takılır ve uzun vadede kopmle ban yemek ihtimali bile var. Bizim 10 makaleli sitemizin durumu ise hergün güçlenir, google ilk sayfa hatta ilk sırada yerini alır. Altın sır neymiş anlatabildim mi? Özetlemek gerekirse seoda altın sır içerikdir. İçeriğin özgün olması durumunu çok fazla  duydunuz ki "tamam sus biliyoruz" dediğinizi duyar gibiyim. Peki sitenizdeki tüm içerikler özgün mü? Özgünlük olmazsa olmazımızdır ancak daha önemlisi yazının otoriter oluşu. Yazının otoriter oluşu kelime sayısına göre mi ölçülür? Tabiki hayır, bir kere google uzun yazıları sever. Bir bilinen gerçekte insanlar uzun yazıları sevmez :) Hangi insanlar bunlar. Eğer internet üzerinden temizlik firması arıyorsa google üzerinden arama yaptığında karşısına çıkan sayfada binlerce kelimeden oluşan yazıda olsa okumaz ve hemen firma ile iletişim kuracaktır. Ancak bir seo bilgisi veriyorsanız ve bu sayfayıda seo konusunda bilgi edinmek isteyen birisiyseniz tüm satırları okursunuz. Ücretsiz seo eğitimi gibisi yoktur ;)  Ve sonuç: 1000 makaleli sitenin bir makalesindeki 100 kelimeyi okumak 20 saniye sürerken 10 makaleli sitedeki 2000 kelimelik makaleyi okumak 4000 saniye sürer ve google sitede uzun süre kalınmasını sever. Kendi sitesinde değil, yönlendirdiği sitede. Bir altın kural daha verelim; google ve google bağlı kuruluşların ve google iş ortaklarının sunduğu bütün ücretsiz servizlerden mutlaka faydalanın ve sitenizle ilişkili olmasını sağlayın. Mesela; google analitics, google adwords, gmail, youtube, google plus hepsini kullanmakta fayda var.

Seo Çalışmasında Nasıl Görseller Kullanılmalı;
İçeriklerimizin özgün olması gibi görsellerimizde özgün olmalı. Görsel olmalı mı sorusunu geçiyorum. Seo görsel ilişkisi büyüktür, bir sitede görsel var ise insanlara daha faydalı olmak istiyorsunuz demektir ve google bu tip şeyleri sever. Peki herkes grafik işini bilmez ve koca bir makale ürettik birde görselle mi uğraşıcaz dediğinizi duyar gibiyim. O zaman şöle yapalım. Yurtdışı ücretsiz dağıtılan birçok görsel /  grafik kaynağı vardır. Bu kaynaklardan indirdiğiniz görselleri başkalarıda kullandığı için özgün olmayacaktır. Biraz daha özgünleştirmek adına size tavsiyemiz görselin pixelini değiştirmeniz ve çözünürlüğünü değiştirmeniz ve son olarak birkaç farklı görseli birleştirmenizdir. Ayrıca görsel üzerine konuyla alakalı yazılarda eklerseniz harika olur. Son olarak görselimize alt atiketi eklerken görsel üzerindeki yazıyla aynı olmasına özen gösteriniz. Tabi görsel üzerindeki yazıda bu yazımızı baz alırsak seo ne demek gibi konuyla alakalı olmalıdır.

Bir Zamanlar Seo Ne Demek

10 Sene Önce Seo;
2004 yılında başladığımız bu serüvende 10 hatta 11 yılı geride bırakmışız. On sene önce olsa istediğiniz kelimede sitenizi google aramalarında ilk sıraya çok çok kolay çıkarabilirdik. Bunun ilk nedeni; çok fazla site olmamasıydı. Şimdi her firmanın en az bir sitesi var ve bazen gördüğümüzde şok olduğumu bir durum ise bir firmanın (su tesisatçısı) 300 farklı domaine kurulu 300 farklı sitesi olması. Amaç bölgesel aramalarda ilk sıraya gelmek. Tabiki Bölgesel Seo ile tanıştıktan sonra bu kadar masraf yapmanın bir anlamı olmadığını anladılar ama konumuz bu değil. İkinci nedeni ise; google algoritmasının şuanki gibi gelişmiş olmamasıyla. İki backlink yapısı kurduğunda hemen site yukarı çıkıyordu. Şimdilerde ise google 300 farklı değişkene göre siteye bir sıralama veriyor ve bu sıralamalar her aramada değişim gösteriyor. Google yılda 700 ün üzerinde algoritma güncellemesi çıkarıyor ve 2 ayda bir yeni bir algoritma çıkarıyor. Bu kadar zorlu bir yolda sadece 10 sitenin sığabileceği google 1. sayfa sonuçlarında yer almak ciddi derece zorlaşıyor ancak bilmenizi isteriz ki imkansız değil. Ama ucuz da değil. Fakat çok kârlı. Google ilk sayfada olan firmanın başka bir reklama ihtiyaç duymadığını birçok müşterimizden bizzat duyduk. Yıl 2004 değil 2015 ve kriterler çok farklı. Bu farka uyum sağlayarak seo ne demek sorusuna biraz olsun cevap olabildiysek ne mutlu bize.

NOT:
02.06.2015 15:52 itibariyle yazımızı tamamladık ancak bir son yada veda değil, sadece küçük bir ara. Ne demiştik yazıları ara ara güncellemek gerek. Yine bir makale paylaşım enerjisi geldiğinde bazı başlıklar altında içerik paylaşımına bu makale üzerinden ve seo bloğumuz üzerinden devam edicez.

03.06.2015 kısa bir güncelleme yapalım. An itibariyle yani yazımızı ekledikten sonra 24 saat bile geçmedi ve "seo ne demek" kelimesinde google aramasında yazımız 2. sayfanın 1. sırasında çıkıyor. Ekran görüntüsü aşağıdaki gibi olup sizde google üzerinden test edebilrisiniz ;) Yazımızın başında google ilk sayfaya gelmesi birkaç hafta sürebilir ancak kesinlikle ilk sayfada yer alacak demiştik. Gördüğünüz gibi üzerinden bir gün geçmeden ikinci sayfada görüntülenmeye başladı. 

Seo Ne Demek İkinci Sayafa

"seo ne demek" kelimesi zor mu? kolay mı? önemli bir kelime mi?
Seo işi yapan yada seo konusunda bilgi verenler için ana kelime olan seo kelimesi nekadar önemliyse seo ne demek kelimesi de bir okadar önemli ve zor bir kelimedir. Google aramasına seo yazdığınızda ilk açılan sayfanın en altında aradığınız kelimeyle eş değer ve bu kelimeden sonra en çok yapılan anahtar kelimeler listelenir. Ekran görüntüsü aşağıdaki gibidir. Bu arada aşağıdaki seo ile ilgili aramalar görselinde bölgesel seo ;) kısmında hiç tasrif etmediğimiz farklı bir firma adı göründüğü için sildik. İlla görücem diyorsanız google.com.tr üzerinden seo araması yapmanız yeterli olacaktır.

seo ile ilgili aramalar

Peki sadece yazıyı siteye eklemek yeterli mi? Tabiki hayır. Öncelikle seo yapmak demek belirli bir kelimede ilk sayfada olmak değiltir. Seo demek; sektörel olarak potansiyel müşterilerinizin internette yaptığı / yapabilme potansiyeli olduğu yüzlerce farklı kelimeden sitenize doğal ve ücretsiz trafik çekmek demektir. İşte bunun için bu tip alt makaleler çok çok öenmlidir. Ve gelelim paragrafın başındaki sorunun cevabına. Yazınızı eklerken kesinlikle özgünlüğüne, seo kritlerlerine dikkat ederek eklemeli ve daha sonra içerik tabanlı seo çalışması yapılması gerekiyor. İçerik tabanlı seo çalışması site dışı seo olarakda adlandırılır. Bunlara ek olarak web sitenizin yazılım yapısının, temasının ve seo etiketleme sisteminin google kriterlerine uyumlu yapılmış olması gereklidir. Yani genel olarak web sitenizin seo uyumlu olması gerekildir.

NOT 2:
03.06.2015 14:45 itibariyle yazımızı güncelledik. Ne diyorduk bu son değil ;) ara ara gelir yazımızı günceller sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyarız. NOT başlığının altında gördüğünüz her yazı daha sora güncelleme kapsamında eklenmiştir. Görüşmek üzere.

21.06.2015 bir güncelleme daha yapalım. Bu yazımızı ekleyeli tam 19 gün olmuş.  19 gün sonra google bize ilk sayfayı uygun görmüş, teşekkürler. Arada bir dalgalanma olabilir ancak yine kısa süre sonra ilk sayfaya gelir. Peki ilk sıra mümkün mü? Tabiki mümkün. Bu sıralamanın sağlanması için sadece seo ne demek kelimsi için bir içerik oluşturduk daha sonra birkaç sosyal medya hesabında paylaştık. Dış seo henüz yapılması. Şimdilki aşamamız birkaç dış seo çalışması yaparak seo ne demek ve seo nedir gibi kelimelerde ilk sıraya gelmesini sağlamak olacak. Bildiğiniz gibi google her zaman doğallığı sever bu nedenle seo çalışması yaparken bu doğallığı yakalamak adına kelime bazlı link çalışmasıyla url bazlı çalışmayı dengelemek gerek.

Seo Ne Demek Google Birinci Sayfa

SEONEDİR SEO NEDEMEKTİRBuraya kadar okuma nezaketinde bulunan ziyaretçilerimiz için ek bir bilgi verelim. Web sitenizin ana sayfasının yükselmesi için web sitenizin ana sayfasına seo yapmak risklidir. Hatta çok risklidir. Web siteniz ceza alabilir, banlanabilir. Bu sorunları yaşamamak için 2 unsura dikkat ediniz. Ana sayfaya değilde iç sayfa için seo çalışması yapın. İkinci unsurda ağırlıklı olarak anahtar kelimesine değil http://www.bolgeselseo.com yada www.bolgeselseo.com gibi direkt olarak URL paylaşarak seo çalışmanızı yapınız. Etkisi kısa sürede görünmez ancak kalıcılığı uzun olacaktır. Hızlı koşan atın başına ne geldiğini biliyoruz. Usul usul ilerleyin google örümceklerini şüphelendirmeyin ve kızdırmayın.

NOT 3:
21.06.2015 itibariyle yazımızı güncelledik. Bir daha ne zaman gelir yazımızı güncelleriz bilmiyorum. Belki yarın, belki yarındanda yakın. Bildiğiniz gibi NOT başlığının altında gördüğünüz her yazı daha sora eklenmiş güncellemelere aittir. Bu yazyımızı ramazan ayında yazıyoruz, bu vesileyle hayırlı ramazanlar dileyelim. Kolay gelsin. 

 

seo ne demek 6. sıradayız10.07.2015 itibariyle seo ne demek kelimesinde okuduğunuz http://www.bolgeselseo.com/SEO-NE-DEMEK-26  yazımız ilk 6. sıraya yükselmiştir. 38 günde gelişmeleri sizlere ara ara yazarak aktardık. Gördüğünüz gibi bir içeriğinizin google tarafından algılanması bile siteye içerik ekleme sıklığınıza göre zaman alabiliyor. Eğer dakikada bir içerik eklenen bir siteniz var ise 1 dakika içinde içerikleriniz indexlenmeye başlar. Ancak haftada bir içerik ekliyorsanız 48 saatten az olmamakla beraber içeriğinizin google tarafından algılanması 1 haftay bulabilir. Bizim eklediğimiz içerik 2 gün içinde indexlendi. 1 haftadan daha kısa sürede sıralaması oturdu ve ek seo işlemlerimizle yazının ilk satırlarında söz verdiğimiz gibi google 1. sayfada yerini aldı. Sizde an itibariyle en güncel kontrolü yapmak için seo ne demek linkine tıklayarak google üzerinden arama yapabilirsiniz.

Peki google aramalarında 1. sıraya gelir mi? Tabiki gelir. Ancak öncelikle ilk sayfaya gelmek gerekliydi. Birçok kişinin bilmediği bir konuyu belirtmek isteriz. Google açılış sayfasında hiçbir reklama yer vermediği için ilk arama sayfası yani 1. sayfaya çok büyük önem veriyor. Bazen arama sonuçlarında 2. sayfaya hatta 2. sayfanın en tepesine kadar gelir ancak bir türlü 1. sayfaya gelmezsiniz. İşte bu noktada yapılması gereken kritik ve zor bir işlem var. Bu konuyu ayrıca blog sayfamızdan paylaşıcaz. Demek istediğimiz google ilk sayfa 10 arama sonucu en değerli sayfası olduğu için ilk olarak bu sıralamaya girmek. Daha sonra ilk 8 arasında yer almak. Ve daha sonra ilk 6 arasında yer almak. İlerleme bu şekilde olur. Şİmdiki ilk amaç ise ilk 3 sıralamada yer almak. İnanın ilk 3de yer aldığınızda hangi sıralamada olduğunuz önemli değil. Üçüncü de olabilirsiniz. Birincide. Google ilk 3 sıralamasını sürekli dalgalandırır. Ancak belirttiğimiz gibi şuan için en önemli konu google aramalarında "seo ne demek" kelimesinde ilk üçe yükselmek. Bu yönteme aslında ters dalga seo yöntemi diyoruz. Bu konudada daha sonra bir blog yazarak sizlerle yaplaşmak isteriz.

seo ne demek arefe günü hayırlı bayramlar

NOT 4:
10.07.2015 itibariyle yazımızı güncelledik. Ramazan bayramı öncesi birçok kişinin arife olarak bildiği ancak gerçeğinin arefe olduğu gündeyiz. Şimdiden tüm müslüman aleminin Ramazan Bayramını en içten dileklerimizle hatta bölge bölge kişiye özel kutlarız ;) Her zaman söylediğimiz gibi, bu bir veda değil sadece ara... Görüşmek üzere...

En Güncel Seo & Reklam Blogları
✓  İstanbulun en iyi seo firması   
Türkiye'nin 81 iline en iyi seo hizmetini sağladığımız doğrudur. Öte yandan genel şirke merkezimiz İstanbul merkezli olduğu için İstanbulun en iyi seo firması olarak Bölgesel Seo A. Ş. firmamız hizmetinizdedir.

devamı için tıklayın

✓  İstanbul Temizlik Şirketi   
İstanbul Temizlik Şirketi arasında yer alan Bilgen Temizlik firmasını içtenlikle tebrik ediyoruz. Son derece başarılı bir temizlik firmasıdır.

devamı için tıklayın

✓  Google Arama Sayfasının Sağındaki Reklamları Tamamen Kaldırdı   
Seo ve Bölgesel SEO hiçbukadar değerli olmamıştı. Google reklam kriterelerini ciddi ölçüde değiştirerek arama sayfasında sağ kısımda yer alan 10 reklam sonucunu kaldırdı. Üst kısımda yer alan 3 reklam sayısını 4 yaptı ancak bu reklamverenler için yeterli olmadığı gibi reklam bütçesini zorulyacağa benziyor.

devamı için tıklayın

✓  SİTEYİ KULLANMAYACAKSANIZ SEO YAPMAYA ASLA BAŞLAMAYIN   
Seo ne zaman yapılır ve siteyi açtıktan sonra seo yapmaya ne zaman başlanır soruları en çok sorulan sorular arasındadır. Aslında bunun cevabı çok basit. Sitenizi yayına aldıktan sonra aktif bir şekilde hergün sitenize gelip sitenizle ilgili çalışma yapmayacaksanız asla seo yapmaya başlamayın.

devamı için tıklayın

✓  SEO KURSU   
Seo konusunu A 'dan Z 'ye işliyoruz ve çok özel stratejilerle Google Aramalarında Birinci Sayfaya gelebilmenin mümkün olduğunu "Ters Dalga Seo" özel sistemiyle öğretiyoruz.

devamı için tıklayın

✓  İnternet Reklamının Faydaları   
Reklam vermek her işletmenin temel ihtiyacıdır. İnternet Reklamının Faydalarını saymakla bitmez. En düşük bütçeyle, ölçülebilir reklam vermek istiyorsanız internet reklamlarından mutlaka faydalanmalısınız.

devamı için tıklayın

✓  Ücretsiz Olarak Pr7 Siteden Kalıcı Backlink Nasıl Alınır   
PR7 Siteden Kalıcı Backlink Almanın Yollarını öğrenmek için doğru yerdesiniz. Bölgesel Seo blog bölümünden daima sizlere ücretsiz destek sağlamaya devam ediyoruz.

devamı için tıklayın

✓  SEO İPUÇLARI   
Bir çok internet sitesinde yayınlanan SEO ipuçları sayesinde, internet sitesine sahip bireyler, sitelerinin daha çok bulunmasını sağlayabiliyorlar. Arama sonuçlarında en üstlerde yer almak SEO sayesinde mümkün hale gelmektedir. SEO ipuçları konularını okuyarak kendinizi geliştirebilirsiniz.

devamı için tıklayın

✓  SEO YAPMADAN ÖNCE YAPILMASI GEREKEN 8 ALTIN KURAL   
Herkes google sıralamasında ilk sırada olmak istiyor ve seo nedir, seo nasıl yapılır şeklinde kendini geliştirmek için internet üzerinden aramalar yapıyor.

devamı için tıklayın

✓  Seo Ne Demek   
Şuana kadar SEO konusunda okuduğunuz tüm makaleleri, bilgileri unutun! Seo nun gerçek hayattan hiçbir farkı olmadığını anlatmaya geldik. "Seo ne demek" artık öğreneceksiniz.

devamı için tıklayın

✓  SEO NEDİR   
Seo nedir? Seo nasıl yapılır? Seo ile Bölgesel Seo'nun farkı nedir? Google aramalarında ilk sayfada olmak başırlı seo mudur yoksa farklı yönleri var mıdır?

devamı için tıklayın

✓  Ücretsiz Google Adwords Reklam   
Günümüzde ücretsiz google adwords reklam seçenekleri internetin her köşesinde dolaşmaktadır. Özellikle Google arama motorunun dünyanın en büyük arama motoru olması nedeni ile bu sayede aynı anda birçok insana ulaşmak her zamankinden daha kolay olacaktır. İnsanlar hiç beklemedikleri bir anda reklamlar ile karşılaşacak ve bu reklamlar da kişilerin ihtiyaçlarına yanıt verebilecek reklamlar olabilecektir. Google adwords sayesinde bugüne dek birçok kişi ve kurum internet üzerinden reklamlarını vererek istedikleri müşteri kitlesine kolayca ulaşabilmiş ve ürünlerinin tanıtımını da kolayca yapabilmiştir.

devamı için tıklayın

✓  GOOGLE ÇEKİRDEK ALGORİTMASI ORTALIĞI KARIŞTIRDI   
Çekirdek adını verdiği yeni algoritma MOBİL UYUMLULUK algoritma değişikliğinden hemen sonra aktif oldu ve ortalık fena karıştı. Çekirdek denilen algoritma ilk olarak kısa içerik üreten siteleri vurdu. Bunların başında...

devamı için tıklayın

✓  BÖLGESEL SEO PROJESİNE DESTEK OL, PARA KAZAN   
En iyi seo firması olarak bilinen Bölgesel Seo yazılımlarının tanıtımını sitende yaparak para kazanabilrisiniz. Sitemizdeki reklam bannerlarını sitelerinize kolaylıkla entegre edebilir ve her satışdan yüksek kâr elde edersiniz. Web siteleriniz Google Adsense reklamlarına mahkum kalmasın. Sizde kazanın.

devamı için tıklayın

✓  Seo En Etkili Reklam Çalışmasıdır   
En etkili reklam kuşkusuz internet üzerinden yapılan reklam olmasına karşın rakiplerin de bir o kadar çok olması nedeni ile insanların tek isteği artık arama motorlarından en üst sırada bulunmaktır. Bu nedenle Google gibi arama motorlarından en üste bulunarak müşteri çoğaltmak için Seo en etkili reklam çalışmasıdır.

devamı için tıklayın

✓  2015 Seo Kriterleri   
2015 Yılına özel Seo kriterleri ciddi ölçüde değişmiştir. Aslında her yıl değil sürekli google arama ağı sıralama algoritması değişmektedir. Yılda 700 kere değişen algoritma sistemi günde iki kere değişmektedir.

devamı için tıklayın

✓  Mobil Uyumlu Google Sıralamasını Etkiliyor   
Web sitenizi Mobil uyumlu yaptığınız zaman kullanıcı kolaylığı açısından %50 daha iyi bir site olduğunuz için google sıralamlarınızda %50 öne geçiyorsunuz. Detaylar için tıklayın.

devamı için tıklayın

✓  Reklam Ajansı Ne İşe Yarar?   
Reklam, bilgi vermek ve tanıtım yapmak amacı ile kullanılan duyuru biçimidir. Reklam birçok şekilde yapılabilir. Ancak profesyonel olarak reklamı üretmek, gerektiği şekilde duyurmak ve bunların sonucu olarak reklamının etki oranlarını saplamak gibi birçok amacı görev edinmiş kuruluşlara Reklam Ajansı denir.

devamı için tıklayın

WhatsApp İletişim


Eklenme Tarihi: 6/2/2015

Referanslarımız

Müşteri Yorumları

VIP GİRİŞİM A. Ş. Güvencesi

  • Kurye işlerimiz için websitemiz üzerinden kurye talepleri alıyoruz. İstanbul'un her bölgesinde Bölgesel Seo ile ilk sayfalarda olmak ciromuzu 10 katına çıkardı. Bölgesel Seo ekibine sonsuz teşekkürler.

  • Biz Türkiye'nin her il ve ilçesinden falcılarımızla fal baktırmak isteyen üyelerimize hizmet sağlıyoruz. Şuan neredeyse hiç reklam yapmıyoruz ve üyelerimiz bizi bölgesel seo ile kolaylıkla buluyor.

  • Bu inanılmaz bir ürün. Google ve Facebook üzerinden aylık 3000 TL reklam parası harcıyorduk ve bukadar müşteri gelmiyordu. İnanılmaz.

  • Bizim hukuk bürosu olarak reklam yapmamız yasak ancak web site açmak ve seo yapmak yasak değil. Şuan web sitemiz Türkiye'nin her yerinde doğal aramalarda ilk sayafda yer alıyor. Muhteşemsiniz...

  • Danışmanlık şirketi olarak yeni web sitemize entegre çalışan bölgesel soe ile istabul ve ilçelerindeki aramalarda web sitemin ön planda olmasıyla danışanlarımızın sayısı hergün artıyor.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

WhatsApp İletişim


Telefon : 0850 304 4940

Adres: AKKOM CESSAS PLAZA
Saray Mah. Dr.Adnan Büyükdeniz Cad. No:4 Akkom Ofis Park 2. Blok K: 10 Ümraniye / İSTANBUL

Bölgesel Seo Map
^ Yukarı Çık

> Web sitemizdeki tüm fiyatlara %18 kdv dahil değildir. Alışverişlerinizde %18 KDV Eklenir.