Profesyonel Seo & Bölgesel Seo 0850 304 4940

Mobil Uyumlu Google Sıralamasını Etkiliyor

Profesyonel hizmetlerimiz için detaylı bilgiyi hızlı bir şekilde BURAYA tıklayarak WhatsApp üzerinden alabilirsiniz.

WhatsApp İletişim

Web sitenizi Mobil uyumlu yaptığınız zaman kullanıcı kolaylığı açısından %50 daha iyi bir site olduğunuz için google sıralamlarınızda %50 öne geçiyorsunuz. Geçtiğimiz aylarda Mobil Google üzerinden yapılan aramalarda yani akıllı telefonlar üzerinden yapılan arama sonuçlarında mobil uyumlu web sitelerinin sol tarafında hafif açık gri tonlarla "Mobil Uyumlu" yazıyordu. Bu durumdan anladık ki Google yavaş yavaş mobil uyuma daha fazla değer vermeye başlayacak.

Google Mobil Uyumulu Siteleri İlk Sayfaya Yükselir Mi?
mobil uyumlu siteler birinci sayfada yerini alır

Google neden mobil uyumu destekliyor?

Aslında Google'ın derdi mobil uyum değil. Derdi; Kullanıcı kolaylığı. Biz site sahipleri olarak kullanıcılarımıza yani site ziyaretçilerimize nekadar çk kolaylık, güzellik, jestler yaparsak okadar iyi. Tıpkı Bölgesel Seo A. Ş. ofisimize gelen ziyaretçilerimizi, misarif ve müşterilerimizi ağırlarken onları ayakta hiçbir yere buyur etmeden ağırlamak var yada buyrun diyerek şık bir koltuğa buyur etmek var. Görüşme yaparken birşey ikram etmek var yada etmemek var. Birşey ikram ederken su içer misiniz diye sormak var yada size ne ikram edebiliriz diye sormak yada Türk kahvesi ikram etmek var. 40 yıl hatırı olur, bunu müşterilerimizde sever Google de sever ;) Ya bunların google ile ne alakası var. Hele hele mobil uyumla ne alakası var demeyin.  Google ile web sitelerin ilişkisi insan ilişkilerine, dostuklara benzer. Herzaman iyilikler, güzellikler ve doğru söz ve doğru hizmet insanlar üzerinden pozitif bir etki yaratır.

Google üzerinde pozitif etki için web sitenize gelen ziyaretçilerinize tıpkı evinize yada ofisinize gelmişler gibi kıymetle yaklaşmalısınız. Web sitenizden kıymetli ve özgün yazılar paylaşmalı, kullanımlarında kolaylıklar sağlamalısınız. Mobil Uyumlu Web Site bunlardan bir tanesidir. Ve bu önemli bir etkendir.

2015 yılında Mobil Uyumlu Web Site olmazsa olmazlardandır!

Web tasarım ajanslarına web site yaptırırken web uyumlu site + tablet utumlu site  + mobil uyumlu site şeklinde eklenti sunarlar. 2015 yılında artık mobil uyumlu web site olmazsa olmazlardan olmasına rağmen fiyat açısından bazen firmaların tercih etmediği bir durum ortaya çıkabilir. Örnek sadece web uyumlu site 1800 TL + Mobil uyum eklentisi 1000 tL gibi fiyatları etkileyeceği için bi tık uzak durulabilir gibi görünebilir ancak herne olursa olsun mutlaka ama mutlaka mobil uyumlu siteniz olmalı. 

Bölgesel Seo Mobil Uyumlu Web Site Fiyatı Nedir?

Mevcut web siteniz mobil uyumlu olmasa bile Bölgesel Seo kullanmaya başladığında artık Mobil Uyumlu bir web siteye sahip olur. Web sitesi yok ise hem web sitesine hemde mobil uyumlu web sitesine sahip olur. Üstelik fiyatlandırmaları çok çok uydundur. Bölgesel Seo Fiyat ve Sipariş sayfasından detaylarını inceleyebilceğiniz paketler yıllık 175,00 TL gibi uygun rakamlarla sunulmaktadır.

RESPONSİVE WEB SİTELERİ
RESPONSİVE WEB SİTE

Mobil Uyum Serüveni

2010 yıllarında mobil uyum denildiğinde halen birçok haber sitesinin kullandığı www.bolgeselseo.cm sitesine girildiğinde m.bolgeselseo.com  gibi M sub domaine yönlendirme yapılır ve bu subdomain üzerinden daha uyumlu bir yapı sunulurdu.

2013 yılında responsive web site tasarımı denilen bir terim ortaya çıktı ve artık 2015 yılında vazgeçilmezler arasına geçti. Nedir Bu responsive tasarım; sözlük karşılığı uyumlu web olarak adlandırılır. Sözlük karşılığından ziyade ne işe yaradğına odaklanalım. Her tarayıcı çözünürlüğünde, tabeletlerde ve her türlü akıllı telefonlarda hatta tablet ve telefon arasında kalmış geniş ekranlı telefonlarda bile uyumlu, okunabilir ve kolaylıkla gezilebilir hale otomatik olarak gelmektedir. Üstelik aynı URL üzerinden. www.bolgeselseo.com üzerinde hem web, hem tablet hemde mobil uyumlu olması gibi.

Bu özelliğin iki tane can alıcı önemi var. İlk olarak aynı url üzerinde olduğu için ekstra yönlendirme ve yüklenme gibi işlemler için zaman kaybı yaşannmadığı için kullanıcı kolaylığı sağlanmış olur. İkinci olarak aynı URL üzerinde mobil uyumlu hale (responsive) geldiği için kopya içerik sıkıntısından kurtulmuş oluyoruz. 2 üst paragrafta anlattığımız gibi m.bolgeselseo.com olarak başlayan mobil uyumlu serüveninde eklenen içerik hem web arayüzünde hem mobil arayüzünde yer alıyor ancak iki farklı URL ortaya çıkıyor ve buda kopya içeirk sorununu oluşturuyordu. Yeni nesil mobil uyumlu siteler bu iki sorunuda gideriyor.

Google Mobil Uyumlu Siteleri 1. Sayfaya Çıkarıyor mu?

Yazının başında belirttiğimiz gibi gogle uzun süre önce ilk adımı atmıştı. Şİmdi ise resmi bloğundan paylaştığı google bilgisini sizlerle paylaşmak istiyorum. 2015 yılının Nisan ayının 21 inde Google Algoritmasını değiştirecek ve mobil uyumlu siteleri daha üst sıraya yükseltecektir. Bu açık ve net bir bilgidir. Bu durumda halen mobil uyumlu web site yerine eski sitenizle devam etmek yada etmemek sizin seçiniz.  Google resmi bloğuna erişmek isterseniz BURADAN erişebilirsiniz.

Bölgesel Seo hakkında daha detaylı bilgi almak, mobil uyumlu bir siteye sahip olmak, bedava 125 TL lik google adwords reklamı ile yüzlerce potansiyel müşterinin web sitenizi ziyaret etmesini sağlmak ve en önemlisi istediğiniz iki anahar kelimeyle özel olarak derlenen 3000 anahtar kelimede google başta olmak üzere tüm arama motorlarına 1. sayfada görünmek ve binlerce ziyaretçinin web sitenize gelmesini sağlamak için BÖLGESEL SEO ÜCRETSİZ SİTE ANALİZİ VE BAŞVURU formunu doldurmanız yeterlidir. Bölgesel Seo Müşteri temsilcileri sizi mutlaka arayacaktır.

Seo Konusunda Unutulmaması Gerkenlen En Önemli Madde Nedir?

Bu kısımı renkli olarak sunmak istedik. İster Bölgesel Seo ister standart Seo olsun en en önemli unsur; site içi seodur. Yani bu durumda ikiye ayrılır. Birincisi sitenizin tasarım ve yazılımı  seo yapısına uyun olacak. Mobil uyumlu site bunlardan bir tanesidir ancak birçok farklı kriter var ve tüm kriterlerde %100 Seo Uyumlu Web Siteniz olmalıdır. Bunu yapmadıysanız dışarıdan seo paketleri alarak boşu boşuna paranızı çöpe atmayın! İkinci unsur ise sitenizin içeriği, sitenizde paylaşılan resimler, yazılar, içerikler. Özgün ve uzun ve bilgilendirici ve gerçek içerik paylaşmıyorsanız yine  boşu boşuna seo çalışması yapmayın.

Bölgesel Seo olarak size yeni bir SEO UYUMLU site veriyoruz ve ÖZEL IP tanımlaraak ve tüm içerikleirnini farklılaştırarak ana sitenizden ayrıştırıyoruz ve 3000 Kelimede Birinci Sayfaya Çıkarıyoruz

Özetlemek gerekirse Mobil Uyum çok ciddi önem arz ediyor. Site içi içerik ve google kriterlerine uyumlu olmak Seo anlamında birçok yapılması gerekeni yapmış olmak anlamına geliyor. Ve tabiki güncel olarak, periyodik şekilde içerik eklemek şart. 

Tavsiyemiz; Bölgesel Seo 'ya geçin içeriklerinizi, güncellemelerinizi, google reklam işlerininizi, site güncellemelerinizi ve seo destek (profesyonel backlink) çalışmaları için Tampon Seo kapsamındaki seo paketi bile Bölgesel Seo tarafından tek paket kapsamında sunulmaktadır. Seçin sizin!

En Güncel Seo & Reklam Blogları
✓  İstanbulun en iyi seo firması   
Türkiye'nin 81 iline en iyi seo hizmetini sağladığımız doğrudur. Öte yandan genel şirke merkezimiz İstanbul merkezli olduğu için İstanbulun en iyi seo firması olarak Bölgesel Seo A. Ş. firmamız hizmetinizdedir.

devamı için tıklayın

✓  İstanbul Temizlik Şirketi   
İstanbul Temizlik Şirketi arasında yer alan Bilgen Temizlik firmasını içtenlikle tebrik ediyoruz. Son derece başarılı bir temizlik firmasıdır.

devamı için tıklayın

✓  Google Arama Sayfasının Sağındaki Reklamları Tamamen Kaldırdı   
Seo ve Bölgesel SEO hiçbukadar değerli olmamıştı. Google reklam kriterelerini ciddi ölçüde değiştirerek arama sayfasında sağ kısımda yer alan 10 reklam sonucunu kaldırdı. Üst kısımda yer alan 3 reklam sayısını 4 yaptı ancak bu reklamverenler için yeterli olmadığı gibi reklam bütçesini zorulyacağa benziyor.

devamı için tıklayın

✓  SİTEYİ KULLANMAYACAKSANIZ SEO YAPMAYA ASLA BAŞLAMAYIN   
Seo ne zaman yapılır ve siteyi açtıktan sonra seo yapmaya ne zaman başlanır soruları en çok sorulan sorular arasındadır. Aslında bunun cevabı çok basit. Sitenizi yayına aldıktan sonra aktif bir şekilde hergün sitenize gelip sitenizle ilgili çalışma yapmayacaksanız asla seo yapmaya başlamayın.

devamı için tıklayın

✓  SEO KURSU   
Seo konusunu A 'dan Z 'ye işliyoruz ve çok özel stratejilerle Google Aramalarında Birinci Sayfaya gelebilmenin mümkün olduğunu "Ters Dalga Seo" özel sistemiyle öğretiyoruz.

devamı için tıklayın

✓  İnternet Reklamının Faydaları   
Reklam vermek her işletmenin temel ihtiyacıdır. İnternet Reklamının Faydalarını saymakla bitmez. En düşük bütçeyle, ölçülebilir reklam vermek istiyorsanız internet reklamlarından mutlaka faydalanmalısınız.

devamı için tıklayın

✓  Ücretsiz Olarak Pr7 Siteden Kalıcı Backlink Nasıl Alınır   
PR7 Siteden Kalıcı Backlink Almanın Yollarını öğrenmek için doğru yerdesiniz. Bölgesel Seo blog bölümünden daima sizlere ücretsiz destek sağlamaya devam ediyoruz.

devamı için tıklayın

✓  SEO İPUÇLARI   
Bir çok internet sitesinde yayınlanan SEO ipuçları sayesinde, internet sitesine sahip bireyler, sitelerinin daha çok bulunmasını sağlayabiliyorlar. Arama sonuçlarında en üstlerde yer almak SEO sayesinde mümkün hale gelmektedir. SEO ipuçları konularını okuyarak kendinizi geliştirebilirsiniz.

devamı için tıklayın

✓  SEO YAPMADAN ÖNCE YAPILMASI GEREKEN 8 ALTIN KURAL   
Herkes google sıralamasında ilk sırada olmak istiyor ve seo nedir, seo nasıl yapılır şeklinde kendini geliştirmek için internet üzerinden aramalar yapıyor.

devamı için tıklayın

✓  Seo Ne Demek   
Şuana kadar SEO konusunda okuduğunuz tüm makaleleri, bilgileri unutun! Seo nun gerçek hayattan hiçbir farkı olmadığını anlatmaya geldik. "Seo ne demek" artık öğreneceksiniz.

devamı için tıklayın

✓  SEO NEDİR   
Seo nedir? Seo nasıl yapılır? Seo ile Bölgesel Seo'nun farkı nedir? Google aramalarında ilk sayfada olmak başırlı seo mudur yoksa farklı yönleri var mıdır?

devamı için tıklayın

✓  Ücretsiz Google Adwords Reklam   
Günümüzde ücretsiz google adwords reklam seçenekleri internetin her köşesinde dolaşmaktadır. Özellikle Google arama motorunun dünyanın en büyük arama motoru olması nedeni ile bu sayede aynı anda birçok insana ulaşmak her zamankinden daha kolay olacaktır. İnsanlar hiç beklemedikleri bir anda reklamlar ile karşılaşacak ve bu reklamlar da kişilerin ihtiyaçlarına yanıt verebilecek reklamlar olabilecektir. Google adwords sayesinde bugüne dek birçok kişi ve kurum internet üzerinden reklamlarını vererek istedikleri müşteri kitlesine kolayca ulaşabilmiş ve ürünlerinin tanıtımını da kolayca yapabilmiştir.

devamı için tıklayın

✓  GOOGLE ÇEKİRDEK ALGORİTMASI ORTALIĞI KARIŞTIRDI   
Çekirdek adını verdiği yeni algoritma MOBİL UYUMLULUK algoritma değişikliğinden hemen sonra aktif oldu ve ortalık fena karıştı. Çekirdek denilen algoritma ilk olarak kısa içerik üreten siteleri vurdu. Bunların başında...

devamı için tıklayın

✓  BÖLGESEL SEO PROJESİNE DESTEK OL, PARA KAZAN   
En iyi seo firması olarak bilinen Bölgesel Seo yazılımlarının tanıtımını sitende yaparak para kazanabilrisiniz. Sitemizdeki reklam bannerlarını sitelerinize kolaylıkla entegre edebilir ve her satışdan yüksek kâr elde edersiniz. Web siteleriniz Google Adsense reklamlarına mahkum kalmasın. Sizde kazanın.

devamı için tıklayın

✓  Seo En Etkili Reklam Çalışmasıdır   
En etkili reklam kuşkusuz internet üzerinden yapılan reklam olmasına karşın rakiplerin de bir o kadar çok olması nedeni ile insanların tek isteği artık arama motorlarından en üst sırada bulunmaktır. Bu nedenle Google gibi arama motorlarından en üste bulunarak müşteri çoğaltmak için Seo en etkili reklam çalışmasıdır.

devamı için tıklayın

✓  2015 Seo Kriterleri   
2015 Yılına özel Seo kriterleri ciddi ölçüde değişmiştir. Aslında her yıl değil sürekli google arama ağı sıralama algoritması değişmektedir. Yılda 700 kere değişen algoritma sistemi günde iki kere değişmektedir.

devamı için tıklayın

✓  Mobil Uyumlu Google Sıralamasını Etkiliyor   
Web sitenizi Mobil uyumlu yaptığınız zaman kullanıcı kolaylığı açısından %50 daha iyi bir site olduğunuz için google sıralamlarınızda %50 öne geçiyorsunuz. Detaylar için tıklayın.

devamı için tıklayın

✓  Reklam Ajansı Ne İşe Yarar?   
Reklam, bilgi vermek ve tanıtım yapmak amacı ile kullanılan duyuru biçimidir. Reklam birçok şekilde yapılabilir. Ancak profesyonel olarak reklamı üretmek, gerektiği şekilde duyurmak ve bunların sonucu olarak reklamının etki oranlarını saplamak gibi birçok amacı görev edinmiş kuruluşlara Reklam Ajansı denir.

devamı için tıklayın

WhatsApp İletişim


Eklenme Tarihi: 3/15/2015

Referanslarımız

Müşteri Yorumları

VIP GİRİŞİM A. Ş. Güvencesi

  • Kurye işlerimiz için websitemiz üzerinden kurye talepleri alıyoruz. İstanbul'un her bölgesinde Bölgesel Seo ile ilk sayfalarda olmak ciromuzu 10 katına çıkardı. Bölgesel Seo ekibine sonsuz teşekkürler.

  • Biz Türkiye'nin her il ve ilçesinden falcılarımızla fal baktırmak isteyen üyelerimize hizmet sağlıyoruz. Şuan neredeyse hiç reklam yapmıyoruz ve üyelerimiz bizi bölgesel seo ile kolaylıkla buluyor.

  • Bu inanılmaz bir ürün. Google ve Facebook üzerinden aylık 3000 TL reklam parası harcıyorduk ve bukadar müşteri gelmiyordu. İnanılmaz.

  • Bizim hukuk bürosu olarak reklam yapmamız yasak ancak web site açmak ve seo yapmak yasak değil. Şuan web sitemiz Türkiye'nin her yerinde doğal aramalarda ilk sayafda yer alıyor. Muhteşemsiniz...

  • Danışmanlık şirketi olarak yeni web sitemize entegre çalışan bölgesel soe ile istabul ve ilçelerindeki aramalarda web sitemin ön planda olmasıyla danışanlarımızın sayısı hergün artıyor.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

WhatsApp İletişim


Telefon : 0850 304 4940

Adres: AKKOM CESSAS PLAZA
Saray Mah. Dr.Adnan Büyükdeniz Cad. No:4 Akkom Ofis Park 2. Blok K: 10 Ümraniye / İSTANBUL

Bölgesel Seo Map
^ Yukarı Çık

> Web sitemizdeki tüm fiyatlara %18 kdv dahil değildir. Alışverişlerinizde %18 KDV Eklenir.