Profesyonel Seo & Bölgesel Seo 0850 304 4940

İnternet Reklamının Faydaları

Profesyonel hizmetlerimiz için detaylı bilgiyi hızlı bir şekilde BURAYA tıklayarak WhatsApp üzerinden alabilirsiniz.

WhatsApp İletişim

Reklam vermek her işletmenin temel ihtiyacıdır. İnternet Reklamının Faydalarını saymakla bitmez. En düşük bütçeyle, ölçülebilir reklam vermek istiyorsanız internet reklamlarından mutlaka faydalanmalısınız.
 
Bildiğimiz gibi reklam tanıtım ve bilgi amaçlı kullandığımız, bilginin hızlı bir şekilde yayılmasını sağlayan bir duyuru biçimidir. Reklam çok çeşitli yerlerde kullanılmasının yanı sıra çok farklı şekillerde de karşımıza çıkmaktadır.
 
internet reklamlarının faydaları
 
İnternet reklamlarının en güzel tercih edilme nedenlerinden bazıları ise: her ürüne özel farklı reklam metin ve görselleri hazırlayabilir hatta en etkili reklam içeriğini bulmak için bu yöntemleri kullanabilirsiniz. Üstelik web sitenizin açılış sayfası ile ana sayfasına alternatif bazı tasarımlar yaparak en verimli site tasarımınızı analiz ederek gelirinizi arttırabilirsiniz. Her internet reklam mecrasında belirli indirimler vardır. Örneğin Bölgesel Seo ile Google AdWords reklam vermek isterseniz ilk ay hiçbir şekilde hizmet almıyoruz ve %25* indirimli reklam imkanı sunuyoruz.
 
Ölçüm her zaman önemlidir. TV reklamlarında yada gazete gibi basılı medyada ölçüm çok zordur. İnternet reklamlarında ölçüm mümkün olacağı için sınırsız bütçeli internet reklamları mümkündür. Nasıl sınırsız? Yatırım getirisi pozitif olduğu sürece reklam bütçesi sınırsız olmalıdır. Yani; Asıl amacınız aylık 300,00 TL bütçe ile reklam yapmaktır. Ve asıl amaca hizmet eden de gelirinizin 300,00 TL den yüksek olmasıdır. Harcanan para ile yatırım gerisi değerlendirildiğinde yatırım getirisi yüksek ise aylık bütçe 300,00 TL değil 30.000,00 TL bile olabilir. Ayrıca "yatırım getisi hesaplama" hakkında kısa süre sonra bir yazı yazarak sizleri bu yönde bilgilendirmek isteriz.
 
Bölgesel seo sistemindeki özel SEO yapısı ile ve bölgeselseo algoritmasıyla internet üzerinden ziyaretçi = gelir elde edebilrisiniz. Bölgesel Seo sistemi yatırdığınız paradan her zaman size fazlasını sağlar. Özellikle en çok tercih edilen 3 yıllık bölgeselseo Gold paketi ile 3 yıl boyunca 1TL dahi ek maliyetiniz olmaz. 3 yıl içinde en en en zor sektör ve kelimelerde bile onlarca kelimede ilk sayfada yer alırsınız ve sadece 10 müşteri bile size bölgesel seo sağlamış olsa yatırdığınız paranın daha fazlasını geri aldığınız gibi şirket ve müşteri sayınızı arttırarak yatırım getisinde artıya geçersiniz. Yatırım getisi en yüksek internet reklam yöntemlerinden biri de Bölgesel Seo sistemidir. Seo, nasıl ki bir pazarlama yöntemiyse Google adwords yada Yandex reklam gibi Bölgesel Seo sistemi de farklı bir pazarlama yöntemidir.
 
Bunlardan bir tanesi de son zamanlarda internetin hızla yayılması ile popülerliği gitti gide artan internet reklamıdır. İnternet reklamı sanal olarak dünyayı birbirine bağlayan internet sayesi de reklam dünyasına büyük bir katkı sağlamakla beraber artık kendi başına ayrı bir yer edinmeye başlamıştır.
 
İnternet reklamının oluşması insanların sosyal olarak interneti kullanmaya başlamaları ile birlikte büyük bir yol kat ederek,  şu anda ticari alanda bir cazibe olmasının yanı sıra ticari anlamda bir düşüncesi olmayan bireysel kullanıcılar içinde gelir sağlayarak popüler bir hal almıştır. 
 
Basit olarak bunu açıklayacak olursak hobi amaçlı oluşturulmuş bir sitede ortalama bir ziyaretçi sayısı yakalayan bireysel internet kullanıcılarının sitelerine ufak eklemelerle reklam koyması bu sayede gelir elde etmeleri, bu konuda bireysel kullanıcıları etki altına alarak internet reklamının popülerliğini ve hızını artırmaktadır.
 

* %25 indirimli google adwords reklam modeli için aylık minimum limit 125 TL olup maksimum limit 250 TL dir.

En Güncel Seo & Reklam Blogları
✓  İstanbulun en iyi seo firması   
Türkiye'nin 81 iline en iyi seo hizmetini sağladığımız doğrudur. Öte yandan genel şirke merkezimiz İstanbul merkezli olduğu için İstanbulun en iyi seo firması olarak Bölgesel Seo A. Ş. firmamız hizmetinizdedir.

devamı için tıklayın

✓  İstanbul Temizlik Şirketi   
İstanbul Temizlik Şirketi arasında yer alan Bilgen Temizlik firmasını içtenlikle tebrik ediyoruz. Son derece başarılı bir temizlik firmasıdır.

devamı için tıklayın

✓  Google Arama Sayfasının Sağındaki Reklamları Tamamen Kaldırdı   
Seo ve Bölgesel SEO hiçbukadar değerli olmamıştı. Google reklam kriterelerini ciddi ölçüde değiştirerek arama sayfasında sağ kısımda yer alan 10 reklam sonucunu kaldırdı. Üst kısımda yer alan 3 reklam sayısını 4 yaptı ancak bu reklamverenler için yeterli olmadığı gibi reklam bütçesini zorulyacağa benziyor.

devamı için tıklayın

✓  SİTEYİ KULLANMAYACAKSANIZ SEO YAPMAYA ASLA BAŞLAMAYIN   
Seo ne zaman yapılır ve siteyi açtıktan sonra seo yapmaya ne zaman başlanır soruları en çok sorulan sorular arasındadır. Aslında bunun cevabı çok basit. Sitenizi yayına aldıktan sonra aktif bir şekilde hergün sitenize gelip sitenizle ilgili çalışma yapmayacaksanız asla seo yapmaya başlamayın.

devamı için tıklayın

✓  SEO KURSU   
Seo konusunu A 'dan Z 'ye işliyoruz ve çok özel stratejilerle Google Aramalarında Birinci Sayfaya gelebilmenin mümkün olduğunu "Ters Dalga Seo" özel sistemiyle öğretiyoruz.

devamı için tıklayın

✓  İnternet Reklamının Faydaları   
Reklam vermek her işletmenin temel ihtiyacıdır. İnternet Reklamının Faydalarını saymakla bitmez. En düşük bütçeyle, ölçülebilir reklam vermek istiyorsanız internet reklamlarından mutlaka faydalanmalısınız.

devamı için tıklayın

✓  Ücretsiz Olarak Pr7 Siteden Kalıcı Backlink Nasıl Alınır   
PR7 Siteden Kalıcı Backlink Almanın Yollarını öğrenmek için doğru yerdesiniz. Bölgesel Seo blog bölümünden daima sizlere ücretsiz destek sağlamaya devam ediyoruz.

devamı için tıklayın

✓  SEO İPUÇLARI   
Bir çok internet sitesinde yayınlanan SEO ipuçları sayesinde, internet sitesine sahip bireyler, sitelerinin daha çok bulunmasını sağlayabiliyorlar. Arama sonuçlarında en üstlerde yer almak SEO sayesinde mümkün hale gelmektedir. SEO ipuçları konularını okuyarak kendinizi geliştirebilirsiniz.

devamı için tıklayın

✓  SEO YAPMADAN ÖNCE YAPILMASI GEREKEN 8 ALTIN KURAL   
Herkes google sıralamasında ilk sırada olmak istiyor ve seo nedir, seo nasıl yapılır şeklinde kendini geliştirmek için internet üzerinden aramalar yapıyor.

devamı için tıklayın

✓  Seo Ne Demek   
Şuana kadar SEO konusunda okuduğunuz tüm makaleleri, bilgileri unutun! Seo nun gerçek hayattan hiçbir farkı olmadığını anlatmaya geldik. "Seo ne demek" artık öğreneceksiniz.

devamı için tıklayın

✓  SEO NEDİR   
Seo nedir? Seo nasıl yapılır? Seo ile Bölgesel Seo'nun farkı nedir? Google aramalarında ilk sayfada olmak başırlı seo mudur yoksa farklı yönleri var mıdır?

devamı için tıklayın

✓  Ücretsiz Google Adwords Reklam   
Günümüzde ücretsiz google adwords reklam seçenekleri internetin her köşesinde dolaşmaktadır. Özellikle Google arama motorunun dünyanın en büyük arama motoru olması nedeni ile bu sayede aynı anda birçok insana ulaşmak her zamankinden daha kolay olacaktır. İnsanlar hiç beklemedikleri bir anda reklamlar ile karşılaşacak ve bu reklamlar da kişilerin ihtiyaçlarına yanıt verebilecek reklamlar olabilecektir. Google adwords sayesinde bugüne dek birçok kişi ve kurum internet üzerinden reklamlarını vererek istedikleri müşteri kitlesine kolayca ulaşabilmiş ve ürünlerinin tanıtımını da kolayca yapabilmiştir.

devamı için tıklayın

✓  GOOGLE ÇEKİRDEK ALGORİTMASI ORTALIĞI KARIŞTIRDI   
Çekirdek adını verdiği yeni algoritma MOBİL UYUMLULUK algoritma değişikliğinden hemen sonra aktif oldu ve ortalık fena karıştı. Çekirdek denilen algoritma ilk olarak kısa içerik üreten siteleri vurdu. Bunların başında...

devamı için tıklayın

✓  BÖLGESEL SEO PROJESİNE DESTEK OL, PARA KAZAN   
En iyi seo firması olarak bilinen Bölgesel Seo yazılımlarının tanıtımını sitende yaparak para kazanabilrisiniz. Sitemizdeki reklam bannerlarını sitelerinize kolaylıkla entegre edebilir ve her satışdan yüksek kâr elde edersiniz. Web siteleriniz Google Adsense reklamlarına mahkum kalmasın. Sizde kazanın.

devamı için tıklayın

✓  Seo En Etkili Reklam Çalışmasıdır   
En etkili reklam kuşkusuz internet üzerinden yapılan reklam olmasına karşın rakiplerin de bir o kadar çok olması nedeni ile insanların tek isteği artık arama motorlarından en üst sırada bulunmaktır. Bu nedenle Google gibi arama motorlarından en üste bulunarak müşteri çoğaltmak için Seo en etkili reklam çalışmasıdır.

devamı için tıklayın

✓  2015 Seo Kriterleri   
2015 Yılına özel Seo kriterleri ciddi ölçüde değişmiştir. Aslında her yıl değil sürekli google arama ağı sıralama algoritması değişmektedir. Yılda 700 kere değişen algoritma sistemi günde iki kere değişmektedir.

devamı için tıklayın

✓  Mobil Uyumlu Google Sıralamasını Etkiliyor   
Web sitenizi Mobil uyumlu yaptığınız zaman kullanıcı kolaylığı açısından %50 daha iyi bir site olduğunuz için google sıralamlarınızda %50 öne geçiyorsunuz. Detaylar için tıklayın.

devamı için tıklayın

✓  Reklam Ajansı Ne İşe Yarar?   
Reklam, bilgi vermek ve tanıtım yapmak amacı ile kullanılan duyuru biçimidir. Reklam birçok şekilde yapılabilir. Ancak profesyonel olarak reklamı üretmek, gerektiği şekilde duyurmak ve bunların sonucu olarak reklamının etki oranlarını saplamak gibi birçok amacı görev edinmiş kuruluşlara Reklam Ajansı denir.

devamı için tıklayın

WhatsApp İletişim


Eklenme Tarihi: 9/20/2015

Referanslarımız

Müşteri Yorumları

VIP GİRİŞİM A. Ş. Güvencesi

  • Kurye işlerimiz için websitemiz üzerinden kurye talepleri alıyoruz. İstanbul'un her bölgesinde Bölgesel Seo ile ilk sayfalarda olmak ciromuzu 10 katına çıkardı. Bölgesel Seo ekibine sonsuz teşekkürler.

  • Biz Türkiye'nin her il ve ilçesinden falcılarımızla fal baktırmak isteyen üyelerimize hizmet sağlıyoruz. Şuan neredeyse hiç reklam yapmıyoruz ve üyelerimiz bizi bölgesel seo ile kolaylıkla buluyor.

  • Bu inanılmaz bir ürün. Google ve Facebook üzerinden aylık 3000 TL reklam parası harcıyorduk ve bukadar müşteri gelmiyordu. İnanılmaz.

  • Bizim hukuk bürosu olarak reklam yapmamız yasak ancak web site açmak ve seo yapmak yasak değil. Şuan web sitemiz Türkiye'nin her yerinde doğal aramalarda ilk sayafda yer alıyor. Muhteşemsiniz...

  • Danışmanlık şirketi olarak yeni web sitemize entegre çalışan bölgesel soe ile istabul ve ilçelerindeki aramalarda web sitemin ön planda olmasıyla danışanlarımızın sayısı hergün artıyor.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

WhatsApp İletişim


Telefon : 0850 304 4940

Adres: AKKOM CESSAS PLAZA
Saray Mah. Dr.Adnan Büyükdeniz Cad. No:4 Akkom Ofis Park 2. Blok K: 10 Ümraniye / İSTANBUL

Bölgesel Seo Map
^ Yukarı Çık

> Web sitemizdeki tüm fiyatlara %18 kdv dahil değildir. Alışverişlerinizde %18 KDV Eklenir.