Profesyonel Seo & Bölgesel Seo 0850 304 4940

HAKKIMIZDA

Profesyonel hizmetlerimiz için detaylı bilgiyi hızlı bir şekilde BURAYA tıklayarak WhatsApp üzerinden alabilirsiniz.

WhatsApp İletişim

Bölgesel Seo tamamen Türk yazılım mühendisleri tarafından VIP GİRİŞİM A. Ş. bünyesinde geliştirilmiştir. İnternet üzerinden gelir elde etmek isteyen bir firma olarak ilk yapılması gereken Web Site açmaktır. Açtığınız web sitesi Google, yandex gibi arama motorlarına uyumlu olmayabilir yada uyumlu olsada sektörünüzle ilgili önemli anahtar kelimelerde ilk sayfada yer almıyor olabilir.

Bölgesel Seo ile web sitenizi 3000 anahtar kelimede Google aramalarında ilk sayfaya taşıyoruz. Google aramalarının yanı sıra bölgesel seo yazılımının etkisi Yandex arama motoru, bing arama motoru ve yahoo arama motoru gibi Google iş ortakları arama motorlarına da etkilidir.

Standart internet reklamı çalışmanızda yılda minimum 15.000,00 TL harcama yaparak elde edeceğiniz potansiyel müşterileri Bölgesel Seo sayesinde sadece 499 TL gibi bir rakamla elde edebilirsiniz. Üstelik Google AdWords Reklam hediyesi + diğer hediyeleriyle size ilk günden potansiyel müşteri sağlamaktadır.

Bölgesel Seo yazılmı ile yapılacakları kendi ekibinizle yapmak isteseniz. 5 kişilik bir kadro ile 6 ayda yapabilirsiniz. Personellerinizin en düşük aylık ücret olan 1000 TL maaşı olmuş olsa + 450 TL SGK + 150 TL yemek + 150 TL yol masraflarıyla beraber = 1750,00 TL size maliyeti olur ve * 6 AYLIK çalışmada 1 personelin toplam = 10.500,00 TL maliyeti olacaktır. Üstelik bu sadece 1 personelin maliyeti. Eğer ekibiniz 5 kişilik olursa size olacak maliyeti buraya yazmak bile ürkütücü. Üstelik biz daha iyi, bilinçli ve SEO+ Google Adwors destekli profesyonel Bölgesel Seo hizmetini KDV dahil sadece 499,00 TL gibi bir rakama sunuyoruz. Üstelik siz 6 aylık zaman kaybı yaşarken Bölgesel Seo kullananlar 1. günden itibaren kazanmaya başlarlar.

Klasik Seo çalışmalarına nazaran Bölgesel Seo %99 daha iyi sonuç vermekte ve kullanıcılarına %100 fayda sağlamaktadır. Bölgeseo Seo ile tüm detayları BÖLGESEL SEO sitemiz üzerinden edinebilirsiniz.

"Bölgesel Seo" bir VIP GİRİŞİM ve YAZILIM A. Ş. iştiraki olup tüm hakları VIP GİRİŞİM A. Ş. firmasına aittir. Patentli bir ürün olan Bölgesel Seo ürünün aynısını yada benzerini yapmak suçtur.

Bölgesel Seo sadece www.bolgeselseo.com üzerinden ve resmi bayileri üzerinden satılmaktadır. Bayilerin resmi olup olmadığını Bölgesel Seo Bayilik sayfamızdan inceleyebilrisiniz.

WhatsApp İletişim

Referanslarımız

Müşteri Yorumları

VIP GİRİŞİM A. Ş. Güvencesi

  • Kurye işlerimiz için websitemiz üzerinden kurye talepleri alıyoruz. İstanbul'un her bölgesinde Bölgesel Seo ile ilk sayfalarda olmak ciromuzu 10 katına çıkardı. Bölgesel Seo ekibine sonsuz teşekkürler.

  • Biz Türkiye'nin her il ve ilçesinden falcılarımızla fal baktırmak isteyen üyelerimize hizmet sağlıyoruz. Şuan neredeyse hiç reklam yapmıyoruz ve üyelerimiz bizi bölgesel seo ile kolaylıkla buluyor.

  • Bu inanılmaz bir ürün. Google ve Facebook üzerinden aylık 3000 TL reklam parası harcıyorduk ve bukadar müşteri gelmiyordu. İnanılmaz.

  • Bizim hukuk bürosu olarak reklam yapmamız yasak ancak web site açmak ve seo yapmak yasak değil. Şuan web sitemiz Türkiye'nin her yerinde doğal aramalarda ilk sayafda yer alıyor. Muhteşemsiniz...

  • Danışmanlık şirketi olarak yeni web sitemize entegre çalışan bölgesel soe ile istabul ve ilçelerindeki aramalarda web sitemin ön planda olmasıyla danışanlarımızın sayısı hergün artıyor.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

WhatsApp İletişim


Telefon : 0850 304 4940

Adres: AKKOM CESSAS PLAZA
Saray Mah. Dr.Adnan Büyükdeniz Cad. No:4 Akkom Ofis Park 2. Blok K: 10 Ümraniye / İSTANBUL

Bölgesel Seo Map
^ Yukarı Çık

> Web sitemizdeki tüm fiyatlara %18 kdv dahil değildir. Alışverişlerinizde %18 KDV Eklenir.