Profesyonel Seo & Bölgesel Seo 0850 304 4940

BACKLİNK PAKETLERİ

Profesyonel hizmetlerimiz için detaylı bilgiyi hızlı bir şekilde BURAYA tıklayarak WhatsApp üzerinden alabilirsiniz.

WhatsApp İletişim

Prfoesyonel Backlink Paketleri için en doğru adres Bölgesel Seo A. Ş. firmasıdır. Aşağıdaki paketlerden biri mutlaka sizin için uygundur.

Silver Backlnk
2 Anahtar Kelime
Paylaşılacak Makalelerin Yazımı
120 Whois Backlink
10 Farklı Forum Sitesinde Tanıtım
20 Ziyaretçi Defterine Kayıt
15 WordPress Tanıtımı
5 Dizin Gönderimi
3 Blogger Tanıtımı
9 Sosyal Medya Paylaşımı
Site İçi Analiz YOK
Teknik Destek: E-mail
Raporlama: Aylık
Zamana Yayılmış Doğal Çalışma
.Com 1 Haber Sitesinde Özel Backlink Tanıtım Yazısı
3 Farklı Blog Siteden Özel Backlink Tanıtım Yazısı
1 Kerelik Ödeme
650,00
490,00

Gold Backlink
4 Anahtar Kelime
Paylaşılacak Makalelerin Yazımı
450 Whois Backlink
75 Farklı Forum Sitesinde Tanıtım
150 Ziyaretçi Defterine Kayıt
30 WordPress Tanıtımı
29 Dizin Gönderimi
6 Blogger Tanıtımı
50 Sosyal Medya Paylaşımı
Site İçi Analiz YOK
Teknik Destek: E-mail + Telefon
Raporlama: Aylık
Zamana Yayılmış Doğal Çalışma
.Com 3 Haber Sitesinde Özel Backlink Tanıtım Yazısı
10 Farklı Blog Siteden Özel Backlink Tanıtım Yazısı
1 Kerelik Ödeme
1100,00
890,00

Diamond Backlink
6 Anahtar Kelime
Paylaşılacak Makalelerin Yazımı
DMOZ Kaydı
500 Whois Backlink
190 Arama Motoruna Kayıt
115 Farklı Forum Sitesinde Tanıtım
175 Ziyaretçi Defterine Kayıt
35 WordPress Tanıtımı
15 Dizin Gönderimi
12 Blog Tanıtımı
15 Gov Whois Backlink
5 Edu Whois Backlink
100 Sosyal Medya Paylaşımı
Site İçi Analiz VAR
Teknik Destek: E-mail + Telefon
Raporlama: Aylık
Zamana Yayılmış Doğal Çalışma
.Com 5 Haber Sitesinde Özel Backlink Tanıtım Yazısı
15 Farklı Blog Siteden Özel Backlink Tanıtım Yazısı
1 Kerelik Ödeme
1750,00
1250,00


★ Fiyatlarımıza %18 KDV dahil değildir ve sözleşme aşamasında fiyata eklenir.

Profesyonel Backlink Paketleri

Kurumsal Backlink Paketi

Kurumsal Backlink PaketiGünümüzde bir çok firmanın kurumsal sitesi bulunmaktadır. Bu sitelerin bir çoğu düzensiz , göz yoran temalar , seo uyumsuz temalardan oluşmaktadır. Kurumsal siteler site kurdukları zaman amatör bir şekilde bir kaç tasarım yapmaya çalışmaktadır. Yapılan bu tasarım çalışmaları çok basit ve google seo uyumlu olmadıkları google sıralamalarında ilk 500 dahi girememektedir. Bazı kurumsal firmalar ise alan adını google da arama yapıyor ve ilk sırada kendini görüyor. Zannediyor ki ilk sıradayım benden daha iyisi yok gözüyle bakıyor. Günümüzde bu görüşe sahip olan çok fazla kişi olmasa da bu görüşe sahip olan kurumsal firma ​sahipleri bulunmaktadır. Seo günümüzde çok az bilinen bir kelimedir.
 
Web site sahiplerinin hemen hepsinin duymuş olduğu bir terim olsan da bu seo kelimesinin ne anlama geldiğini nasıl bir fayda sağladığını hakkında bilgisi olan çok az kişi bulunmaktadır. Bilen kişilerde büyük bir kısmı da doğru bildikleri yanlışlardan ibarettir. Seo kurumsal veya bireysel olarak yapılmamaktadır. Seo sitenizin anahtar kelimesinin rekabet oranına göre yapılmaktadır. Yani günümüzde bir çok kişinin bildiği çalışma terimi olan Kurumsal Seo diye bir şey yoktur. Günümüzde kullanılan sitelerin bir çoğu seo yapılmadan maalesef hedeflenilen sıralamaya yükselememektedir. Kurumsal seo yapıyoruz diyerekten kurumsal site sahiplerini dolandıran onların sitelerini spam siteye çeviren , spam backlink alımı yapan bireysel kişiler tarafından yapılan çalışmalar sonucunda sitesinin gerilemesine , ilerlememesine ve sırasının düşmesine kaynaklanmaktadır. Bu gibi sebeplerden ötürü sitenizi kurumsal sitelere teslim etmekte fayda vardır. Sizlere sınırsız kelime üzerinden seo çalışması yapacağım , sitenizi 1. sıraya taşıyacağım gibi söylenimlere kesinlikle itibar etmeyiniz.

backlink SiteleriBacklink Siteleri

Günümüzde yapılan yanlışlardan biriside ücretsiz backlink sitelerinden alınan linklerdir. Bu linkler siteniz için hiç yararı olmamakla beraber sitenizin gerilemesinde sebep olmaktadır. Tabi bu her site için geçerli olmaya bilir bu bahsetmiş olduğumuz olay otomatik olarak backlink oluşturan ve spama düşmüş sitelerden bahsedilmektedir.
Bu yüzden ücretsiz backlink veren sitelerden uzak durmakta fayda vardır. Bu tür siteler hem zamana yararak yapmadığı için hemde kalitesiz sitelerden oluştuğu için sitenize zarar veren bir çöp kutusu denilebilir. Temiz olan sitelerinizi çöplerle dolu olan sitelere atmak ister misiniz ? Kimse istemez bu yüzden sitenizi sitenizi Bölgesel Seo ' ya emanet edin siz karlı çının.

Kaliteli Backlink Paketleri

Kaliteli backlink PaketleriWeb site sahileri olarak sitemizin ilerlemesi için web sitemize backlink çalışması kendimiz veya başkaları tarafından yapılmaktadır. Bu yapılan çalışma sonucunda sitemiz ilerlemekte , gerilemekte vaya yerinde saymaktadır. Bu durumdan dolayı sitemize backlink inşası yapılırken almış olduğumuz backlink firmasını iyi seçmeliyiz. Sitenizi amatör kişilere kesinlikle teslim etmeyiniz.
Backlink Paketleri çalışması yaparken öncelikle yapacağınız firmanın daha önce yapmış olduğu örnek çalışmaları incelemenizde çok fayda vardır. Eğer bilginiz var ise bu sitelerin kalitesini , index durumunu , sıralamasını , link çıkış sayısını , spam sitelerde olup olmadığını , alexa değerlerini , makalelerin özgünlüğünü gibi faktörlere bakabilirsiniz.
Ben bunlarla ilgilenemem bu işi uzmanına bırakayım derseniz, bizim işimiz SEO. Kaliteli backlink paketleri ve kurumsal seo çalışmalarıyla web sitenizi google aramalarında ilk sayfaya taşımak için hizmetinizdeyiz.

backlink PaketleriBacklink Paketleri

Siteler içi yapılan sosyal imleme , forum tanıtımları , Whois Backlink , Ziyaretçi Defterine Kayıt gibi işlemlemlerin yapılmasına backlink denilmektedir. Backlink çalışması kişisel orak yapılması mümkün değildir. Bunun için seo uzmanlarından ve kurumsal seo backlink firmalarından yardım almanız yada birden fazla siteniz olmalı ve bu sitelerin özgün olması gerekmektedir. Bu yüzden Bölgesel Seo backlink paketleri inceleyerek sitenizin arama motorlarında ilk sayfalarda yerini almasını sağlayabilirsiniz. Tabi şunu bilmekte fayda var düşük rekabetli sitelerde backlink paketleri ile ilk sayfada olabilirsiniz ama orta ve yüksek rekabetli sitelerde maalesef backlink yeterli olmayacaktır bunun için seo paketlerinin inceleyebilirsiniz.
En iyi backlink ve seo hizmeti için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İstanbul merkezli 500.000,00 TL sermayeli A. Ş. firması güvencesinde %100 ilerleme garantisiyle web siteniz için backlink seo hizmeti alabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz dilerseniz sizi ziyaret ederek detaylı bilgi sunabilir ve size en uygun seo hizmeti hakkında danışmanlık verebilir.

WhatsApp İletişim

Referanslarımız

Müşteri Yorumları

VIP GİRİŞİM A. Ş. Güvencesi

  • Kurye işlerimiz için websitemiz üzerinden kurye talepleri alıyoruz. İstanbul'un her bölgesinde Bölgesel Seo ile ilk sayfalarda olmak ciromuzu 10 katına çıkardı. Bölgesel Seo ekibine sonsuz teşekkürler.

  • Biz Türkiye'nin her il ve ilçesinden falcılarımızla fal baktırmak isteyen üyelerimize hizmet sağlıyoruz. Şuan neredeyse hiç reklam yapmıyoruz ve üyelerimiz bizi bölgesel seo ile kolaylıkla buluyor.

  • Bu inanılmaz bir ürün. Google ve Facebook üzerinden aylık 3000 TL reklam parası harcıyorduk ve bukadar müşteri gelmiyordu. İnanılmaz.

  • Bizim hukuk bürosu olarak reklam yapmamız yasak ancak web site açmak ve seo yapmak yasak değil. Şuan web sitemiz Türkiye'nin her yerinde doğal aramalarda ilk sayafda yer alıyor. Muhteşemsiniz...

  • Danışmanlık şirketi olarak yeni web sitemize entegre çalışan bölgesel soe ile istabul ve ilçelerindeki aramalarda web sitemin ön planda olmasıyla danışanlarımızın sayısı hergün artıyor.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

WhatsApp İletişim


Telefon : 0850 304 4940

Adres: AKKOM CESSAS PLAZA
Saray Mah. Dr.Adnan Büyükdeniz Cad. No:4 Akkom Ofis Park 2. Blok K: 10 Ümraniye / İSTANBUL

Bölgesel Seo Map
^ Yukarı Çık

> Web sitemizdeki tüm fiyatlara %18 kdv dahil değildir. Alışverişlerinizde %18 KDV Eklenir.