Profesyonel Seo & Bölgesel Seo 0850 304 4940

Bölgesel Seo Nedir ?

Profesyonel hizmetlerimiz için detaylı bilgiyi hızlı bir şekilde BURAYA tıklayarak WhatsApp üzerinden alabilirsiniz.

WhatsApp İletişim

Google arama motoru başta olmak üzere 3000 size özel bölgesel anahtar kelimede web siteniz Google aramalarında yer alır ve web sitenizi potansiyel müşteriler ziyaret eder.

Bölgesel anahtar kelime nedir?
Türkiye'deki 81 il ve 81 ile bağlı tüm ilçelerin adlarının yazılarak arama yapılmasına denir.

Örneğin ana kelimemiz: "Türk Kahvesi Falı"  ise bölgesel anahar kelime;  "Adana Türk Kahvesi Falı" 

Bölgesel Seo yapısının Google tarafından algılanması web sitenizin google seo uyumuna göre minimum 2 hafta sürmektedir. Algılandıktan sonra google sıralamsında 1. sayfaya getirilmesi seçilen anahtar kelime yoğunluğuna göre değişmektedir. 

Bir kere satın aldıktan sonra satın aldığınız süre bitene kadar asla ek ücret ödemezsiniz. 1 yıldan 5 yıla kadar satın alabilrsiniz. Sürekli Bölgesel Seo yeni versiyonlarını üretiyoruz ve bu yeni versiyonları ek ücret almadan sitenize entegre ediyoruz.

Şuanki kullanılan versiyon: Bölgesel Seo V10

Bölgesel Seo V10 İle Gelen Yeni Özellikler;

 ✓ 3000 kelimede Google doğal aramalarda web sitenizin yer almasını sağlar,

 ✓ Her müşteriye özel yönetim paneli ile içerikleri güncelleme imkanı sağlanır,

 ✓ Yönetim panelinden logo + üst menü yönetimi + footer menü yönetimi  sağlanır,

 ✓ Siteye gelen ziyaretçileri raporlayabilirsiniz.

 ✓ Bölgesel Seo ile sitenize gelen ziyaretçiler ana firma sitenize geçiş yapabilir, ürün yada hizmetlerinize geçiş yaparak inceleyebilir yada bölgesel seo sistemi üzerinden hızlı başvuru formu ile taleplerini size iletebilirler. Bu form ile gelen veri yönetim paneline kaydedilir ve detaylar sisteme tanımlı e-mail adresinize ücretsiz olarak gönderilir.

 ✓ Mobil ve tablet uyumlu bir sistemdir. Sizin web siteniz mobil uyumlu olmasa dahi Bölgesel Seo ile açılan bölüm MOBİL UYUMLU olur ve tüm akıllı cep telefonlarından kolaylıkla kullınabilir.

 ✓ Bölgesel Seo yapınız özel IP üzerine kurulur ve size ait ana sitenizin bulunduğu genel IP dışında farklı class üzerinde olan IP adresi olduğu için google sıralamanıza doğal etki sağlar.

Seo Nedir Yukarıda Bölgesel Seo yazılımımız ve ek hizmetleriyle ilgili detaylı bilgi vermeye çalıştık. Ayrıca SEO konusunda bilgi alma ve seo nedir, seo ne değildir, seo kriteleri nedir sorularının cevaplarını almak isterseniz SEO NEDİR sayfamızı ziyaret edebilrisiniz.

 


Temmuz Ayina Özel Hediyeler :
Temmuz ayina özel siparisini tamamlayan müsterilerimize 1'000,00 TL+Kdv ( 1'180,00 TL ) degerinde asagidaki hediyeleri ücretsiz sunuyoruz.
★ 200,00 TL degerinde makale yazim ve sisteme entegrasyonu
★ 125,00 TL degerinde Google AdWords reklam hizmeti
★ 200,00 TL degerinde Basic Tampon Seo hizmeti
★ 250,00 TL degerinde firmanizin PR gücünü ve dönüsüm oranini arttirmak için www.xhaberler.com sitesinde firmanizla ilgili haber metni + haber görseli + logonuz + aktif olarak sitenize yönlendirme yapan bir link Advertorial olarak paylasilir.
★ 225,00 TL degerinde kurulum bedeli olan diger Google Avantajlarindan faydalandirilir ( Google Gmail + Google Plus + Google Haritalar + Google Rehber + Google Analytics )

Ekstra Satin Alinabilecek Özellikler
★ Yönetimden her ay makale güncellenmesi islemi; Bu hizmet sayesinde arama motorlarinada siralamalari ilk siraya yükselir. (Yillik; 300,00 TL+Kdv)
★ Gelen basvurularin SMS ile cep telefonunuza iletilmesi; Siteden gelen her talep kayitli cep telefonunuza sms olarak gelir. Sms hizmetini sunan ilgili firmaya yönlendirme yapariz ve ilk 100 SMS sadece 25,00 TL+Kdv dir.
★ Bölgeseo Seo ile sitenize gelen kisilerle online olarak (canli destek sistemi) görüsmek isterseniz Canli Destek sistemi kurulumu yapilir. Bir kerelik kurulum bedeli: 50,00 TL+Kdv
★ Bölgesel Seo sistemini kullanacak web siteniz yok ise lütfen ekstra ücretlendirme için irtibat kurunuz.


Bölgesel Seo Fiyat ve Başvuru

Bölgesel Seo Özellikleri

3000 Kelimede Google İlk Sayfada Olursunuz

Web siteniz 3000 farklı kelimede google aramalarında ilk sayfada yer alır ve müşteriler sizi bulur.


Her Ay Ücret Yok

Sistemi bir kere kurduktan sonra 1-5 yıl asla ödeme yapmazsınız ve sürekli gelişen bir yapı için ek ödeme yapmazsınız.

Çok Kısa Sürede Başlar

2 hafta gibi kısa bir sürede web siteniz google aramalarında görünmeye başlar.

Her siteye Özel IP ve Basic Tampon Seo yaparak bukadar kısa sürede sıralamayı başlatabiliyoruz. Ziyaretçilerinizi raporlayabilirsiniz.

Türkiye'nin Her Bölgesinde Olursunuz

Yazılım mühendilerimizce geliştirilen bu özel Bölgesel Seo sistemiyle 1500 il ve ilçe aramalarında web siteniz listelenir.

Sitenize gelen her ziyaretçi farkında olmadan sitenizin gücünü arttırmış olur. Bu güç ile yeniden google sıralamanız yükselir.

Tamamen doğal olan bu yapıyla 5 kişilik bir ekibin 6 ayda yapabileceği çalışma bölgesel seo ile 2 günde tamamlanmış olur ve yıllık 15.000 TL Google reklam bütçesiyle elde edilecek müşteri potansiyeli Bölgesel Seo sayesinde ücretsiz olarak sağlanır.

Web sitenize entegre etmek için teknik bilgi gerekmez ve destek ekibimiz daima size destek olacaktır. Bölgesel Seo kullanan müşterilerimizden aldığımız en önemli bildirim: "Şuan hiç reklam parası harcamıyorum ama telefonlarımız çalıyor ve güzel siparişler alıyoruz." yorumlarıdır. Sizlerde web sitenizi etkili ve etkin kullanabilirsiniz.

Bölgesel kullanım memnun olan müşterilerimiz çevresine tavsiye ediyor ve referansla 2 satış yapıldığında 2. yılını ücretsiz sunuyoruz.

Özelleştirilebilir

Logonuz, üst menü düzeni istediğiniz gibi yapılabilir ve dinamik başvuru formu ile anında etki görebilirsiniz.

Mobil & Tablet Uyumlu

3 aramanın 2 sinin mobil ve tabletler üzerinden yapıldığı bir noktadayız. Web siteniz mobil uyumlu olmasa bile kuracağımız bu sistemle ziyaretçileriniz mobil uyumlu bir site deneyimi yaşayacak.

1000 TL Değerinde Hediyemiz Var

VIP GİRİŞİM A. Ş. bünyesinde olmanın gücüyle grup firmalarımızdan 1000,00 TL değerinde ürün ve hizmet tamamen hediye edilir. Sıradışı bir deneyim için hazırlanın.


Bölgesel Seo Fiyat ve Başvuru

WhatsApp İletişim

Referanslarımız

Müşteri Yorumları

VIP GİRİŞİM A. Ş. Güvencesi

  • Kurye işlerimiz için websitemiz üzerinden kurye talepleri alıyoruz. İstanbul'un her bölgesinde Bölgesel Seo ile ilk sayfalarda olmak ciromuzu 10 katına çıkardı. Bölgesel Seo ekibine sonsuz teşekkürler.

  • Biz Türkiye'nin her il ve ilçesinden falcılarımızla fal baktırmak isteyen üyelerimize hizmet sağlıyoruz. Şuan neredeyse hiç reklam yapmıyoruz ve üyelerimiz bizi bölgesel seo ile kolaylıkla buluyor.

  • Bu inanılmaz bir ürün. Google ve Facebook üzerinden aylık 3000 TL reklam parası harcıyorduk ve bukadar müşteri gelmiyordu. İnanılmaz.

  • Bizim hukuk bürosu olarak reklam yapmamız yasak ancak web site açmak ve seo yapmak yasak değil. Şuan web sitemiz Türkiye'nin her yerinde doğal aramalarda ilk sayafda yer alıyor. Muhteşemsiniz...

  • Danışmanlık şirketi olarak yeni web sitemize entegre çalışan bölgesel soe ile istabul ve ilçelerindeki aramalarda web sitemin ön planda olmasıyla danışanlarımızın sayısı hergün artıyor.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

WhatsApp İletişim


Telefon : 0850 304 4940

Adres: AKKOM CESSAS PLAZA
Saray Mah. Dr.Adnan Büyükdeniz Cad. No:4 Akkom Ofis Park 2. Blok K: 10 Ümraniye / İSTANBUL

Bölgesel Seo Map
^ Yukarı Çık

> Web sitemizdeki tüm fiyatlara %18 kdv dahil değildir. Alışverişlerinizde %18 KDV Eklenir.