Profesyonel Seo & Bölgesel Seo 0850 304 4940

Bölgesel Seo Fiyatları Yenilendi

Profesyonel hizmetlerimiz için detaylı bilgiyi hızlı bir şekilde BURAYA tıklayarak WhatsApp üzerinden alabilirsiniz.

WhatsApp İletişim

2015 Yılında yoğun ilgi gören Bölgesel Seo projemize gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Bölgesel Seo paketlerinin fiyatları 1 Mayıs 2015 tarihi itibariyle yenilenmiştir. 5 yıllık alımlarda yıllık 490,00 TL den başlayan fiyatlarla satın alabiliyorsunuz.

Üstelik kredi kartına tek çekim oranı + %18 KDV fiyatların içindedir. Yine 125,00 TL değerinde google adwords reklam hediyemiz mevcut olup Tampon Seo çalışması ile sistemi güçlendiriyoruz.

En ucuz ve etkili reklam çalışması olan Bölgesel SEO, kullanıcılarının yüzünü güldürmeye devam ediyor. Referanslarımız ve başarı hikayeleri için lütfen irtibat kurunuz.

Tüm firmalara ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ederiz.

Bölgeseo Seo Diğer Haber & Duyurular
✓  Bölgesel Seo Google Play Mobil Uygulaması Yayınlandı - 6/24/2015

✓  Bölgesel Seo Fiyatları Yenilendi - 5/2/2015

✓  BÖLGESEL SEO WEB SİTEMİZİ YENİLEDİK - 2/12/2015

WhatsApp İletişim


Eklenme Tarihi: 5/2/2015

Referanslarımız

Müşteri Yorumları

VIP GİRİŞİM A. Ş. Güvencesi

  • Kurye işlerimiz için websitemiz üzerinden kurye talepleri alıyoruz. İstanbul'un her bölgesinde Bölgesel Seo ile ilk sayfalarda olmak ciromuzu 10 katına çıkardı. Bölgesel Seo ekibine sonsuz teşekkürler.

  • Biz Türkiye'nin her il ve ilçesinden falcılarımızla fal baktırmak isteyen üyelerimize hizmet sağlıyoruz. Şuan neredeyse hiç reklam yapmıyoruz ve üyelerimiz bizi bölgesel seo ile kolaylıkla buluyor.

  • Bu inanılmaz bir ürün. Google ve Facebook üzerinden aylık 3000 TL reklam parası harcıyorduk ve bukadar müşteri gelmiyordu. İnanılmaz.

  • Bizim hukuk bürosu olarak reklam yapmamız yasak ancak web site açmak ve seo yapmak yasak değil. Şuan web sitemiz Türkiye'nin her yerinde doğal aramalarda ilk sayafda yer alıyor. Muhteşemsiniz...

  • Danışmanlık şirketi olarak yeni web sitemize entegre çalışan bölgesel soe ile istabul ve ilçelerindeki aramalarda web sitemin ön planda olmasıyla danışanlarımızın sayısı hergün artıyor.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

WhatsApp İletişim


Telefon : 0850 304 4940

Adres: AKKOM CESSAS PLAZA
Saray Mah. Dr.Adnan Büyükdeniz Cad. No:4 Akkom Ofis Park 2. Blok K: 10 Ümraniye / İSTANBUL

Bölgesel Seo Map
^ Yukarı Çık

> Web sitemizdeki tüm fiyatlara %18 kdv dahil değildir. Alışverişlerinizde %18 KDV Eklenir.