Profesyonel Seo & Bölgesel Seo 0850 304 4940

BAYİLİK

Profesyonel hizmetlerimiz için detaylı bilgiyi hızlı bir şekilde BURAYA tıklayarak WhatsApp üzerinden alabilirsiniz.

WhatsApp İletişim

Bölgesel Seo hizmetinin bayiliğini alarak yüksek gelir elde edebilirsiniz. Bayilik sistemimizi kısaca üç başlıkta sunuyoruz. Mevcut işinize ek iş olarak gelir elde edebilir, sadece Bölgeseo Seo satışına odaklanabilir, çağrı merkeziniz var ise çağrı merkeziniz üzerinden satış yapabilir ve online bayiliklerde web siteleriniz üzerinden reklam yapabilirsiniz. Ayrıca diğer reklam yöntemlerinden aşağıdakileri kullanabilirsiniz. Bayilik sistemimizde olduğunuz sürece yenilemelerden de ek gelir elde edebilirsiniz. Ömür boyu gelir ve çalışmalarınıza bağlı olarak her ay artan bir kazanç imkanı sunulur. Tüm çalışmalarımız resmi, faturalı olarak gerçekleştirilmektedir.

İZİN VERİLEN REKLAM YÖNTEMLERİ:

  * Google Adwords Reklam
  * Yandex Direct Reklam
  * Bing, Yahoo gibi arama motoru reklamları
  * Mevcut Web sitenize eklenen banner reklamlar
  * Mevcut web sitenize eklenen pop up, splash, text ve video reklamları. 
  * Web sitenizin T.C. kanunlarına aykırı olmaması ve adult içeriğe sahip olmaması gerekli.
  * Facebook Reklam + organik reklam
  * Twitter Reklam + twit reklam
  * Tavsiye kodu ile reklam
  * İzinli Mail reklam
  * İzinli SMS reklam
  * İzinli sesli çağrı reklamı
  * İzinli müşteri adaylarına direct arama  (out band)
  * Radyo reklamları
  * Televizyon reklamları
  * Gazete reklamları
  * İlan, pano, bilbord reklamları
  ile ve diğer yukarda belirtilmeyen seçeneklerini Bölgeseo Seo reklam biriminden e-mail ortamında izin alarak Bölgesel Seo Yazılımının satışını yaparak yüksek gelir elde edebilirsiniz.

Bölgeseo Seo bayilik alacak kurumlar ile tüm işlemlerimiz resmi, yasal ve faturalı ilerler. Ödemeler banka üzerinden gerçekleştirilir. Firması olmayan kişiler/şahıslar ile Bölgesel Seo bayilik çalışması yapılır ve bu kişilerin gelir vergileri Bölgesel Seo muhasebe departmanı tarafından ödenir. %100 gerçek ve %100 yasal bayilik sistemimizle yüksek gelir elde etmek için aşağıdaki seçeneklerden size uygun olan ile başlayabiliriz.

Hiçbir bayimiz alt bayilik veremez. "Saha Satış Bayilik" ve "Kendi Markanızla Bayilik" yaptıkları satışlardan sorumludurlar.

"Saha Satış Bayilik" alan bayilerimizin kontrolünde ödeme tahsil edebilmeleri için 3D Secure Güvenli Sanal Pos + Standart Sanal Pos gibi alt yapılar mevcut olur.  "Online Bayilik" alan bayilerimizin yönlendirmeleriyle gelen potansiyel müşteriler Banka havalesi + paypal.com + 3D Secure Güvenli Sanal Pos + Standart Sanal Pos alt yapılarıyla kredi kartı ile ödeme gibi seçeneklerden istediklerini tercih edebilirler. Tüm faturalandırma işlemleri Bölgeseo Seo tarafından yapılır.

Bayilik seçeneklerine göre hakediş oranlarını öğrenmek için ilk olarak aşağıdaki seçenekleri dikkatle inceledikten sonra size uygun olan bayilik için Bayilik Başvuru Formunu doldurunuz. Standart gelirlerin dışında yüksek gelir imkanı olduğunu şimdiden belirtebiliriz.

Bayilik Seçenekleri

Bölgesel Seo Online Bayilik

Online Bayilik

Online ortamda reklam yapabilir ve kendi web sitelerinden reklam yapabilir. Yönlendirmeler direkt olarak www.bolgeselseo.com sitesine yapilir ve her satis üzerinden yüksek gelir elde edilir.

Bayilik islemleri için basvuru formunun doldurulmasi yeterlidir. Online olarak referans kodu olusturulur ve reklam görsellerine erisim, reklam istatistikleri yönetimi gibi birçok detayi görebileceginiz özel panel yapilandirilir.

Referans kodunuza ek olarak kampanya kodlari olusturabilir ve reklamlarinizi takip edebilirsiniz. Örnegin a sitenize bir reklam eklediniz ve b sitenize de bir reklam eklediniz. Müsteri hangi sitenizden geldi bunu görebilirsiniz. Ayrica farkli reklam kanallari içinde tek tek yapilandirabilirsinzi. Herhangi bir kampanya kodu siniri yoktur.

Hesabinizda biriken hakedisleriniz ilk olarak bekleme havuzuna düser ve 15 gün sonra standart hakedis havuzuna düser ve tahsil etmek için hiçbir limit, bekleme süresi yoktur. Dilediginiz zaman banka hesabiniza yada paypal.com hesabiniza yada VIP GIRISIM A. S. projelerinde kesintisiz olarak kullanmak üzere VIP GIRISIM A. S. cüzdanina hakedisiniz aninda aktarilir.

Online Bayilik Basvuru Formu

Bölgesel Seo Saha Satis Bayilik

Saha Satis Bayilik

Online bayilik ile yapilabileceklerin tamamini yapabilir. Saha Satis Bayilik için firma olmaniz sart degil ancak firma iseniz kesintisiz olarak hakedislerinizi faturali bir sekilde alabilirsiniz.

Çagri merkezleri, bilgisayar satisi yapan firmalar, web tasarimcilar, web yazilim ve mobil yazilim ajanslari, reklam ajanslari gibi mevcut müsterilerine satis yapmak isteyenler faydalanabilir

Saha Satis Bayilik islemlerinin tamamlanmasi için firmaniza yada sahsiniza ait evraklarla ve bayilik sözlesmesini imzalayarak çalismaya baslayabilirsiniz. Tüm islemleri Bölgeseo Seo bayilik paneli üzerinden yönetebilir, online bayilikde oldugu gibi farkli kampanya kodlari üretebilir tüm satislarinizi manuel olarak kayit altina alabileceginiz gibi müsterinize özel direkt linkde gönderebilirsiniz. Gelismis yazilim alt yapisi ve sade anlasilir arayüzü ile muhtesem bir kullanici deneyimi sunuyoruz.

Tüm satis islemleri sizin tarafinizdan yada sizin yönlendirmenizle siteye gelen kisi tarafindan gerçeklestirilir. Online reklam ile gelen müsteriden elde edeceginiz hakedis ile direkt olarak sizin gerçeklestirdiginiz satisin hakedisleri farklidir.

Online satislarda Online Bayilik kapsaminda hakedis elde edersiniz. Saha Satis kapsaminda direkt olarak sizin satisini tamamladiginiz ürünlerde hakedisiniz daha yüksektir.

Satislarinizdan bir kere degil her yenilemede kazanirsiniz. Bayilik sartlarini yerine getirmeye ve Bölgesel Seo ürün satisini yapmaya devam ediyorsaniz Bölgesel Seo ürününü alan müsterinin sitesi maksimum 1-10 arasinadir. Yenileme süresi geldiginde tekrar satis için müsterinizle irtiabata geçip yenileme satisi yaparak ilk satisda kazandiginiz gibi yine yüksek gelir elde edersiniz. (Saha Satis Bayilik Için Geçerlidir)

Hesabinizda biriken hakedisleriniz ilk olarak bekleme havuzuna düser ve 15 gün sonra standart hakedis havuzuna düser ve tahsil etmek için hiçbir limit, bekleme süresi yoktur. Dilediginiz zaman banka hesabiniza yada paypal.com hesabiniza yada VIP GIRISIM A. S. projelerinde kesintisiz olarak kullanmak üzere VIP GIRISIM A. S. cüzdanina hakedisiniz aninda aktarilir.

Saha Satis Basvuru Formu

Bölgesel Seo Kendi Markanizla Bayilik

Kendi Markanizla Bayilik

10 yillik sektör tecrübemizde gördükki bazi bayilerimiz bu hizmetin arkasinda Bölgesel Seo ve VIP GIRISIM A. S. görünsün istemiyor.

Bu bayilik yönetimi iste tamda bu tarz bir bayilik arayan firmalar içindir. Kendi Markanizla hizmeti satabilir ve hiçbir sekilde arka planda farkli bir marka görünmez.

Resmi olarak sahis firmasi, LTD. STi. yada A. S. firma olunmasi gereklidir. Bölgeseo Seo olarak faturalandirma islemlerinin tümünü bayimize aylik olarak tek fatura düzenleriz. Bayi olarak sizde kendi müsterinize fatura düzenlersiniz.

Kendi Markanizla Bayilik içerigi SAHA SATIS bayiligini içerir ve dilerseniz Online Bayilik sistemini de kullanabilirsiniz. Ancak online bayilik islemlerinde müsteri bizimle irtibat kurar var bizim satis fiyatlarimzidan satis yapilir ve Online Bayilik kapsaminda gelir elde edersiniz.

Hakedisleriniz Online Bayilik ve Saha Satis Bayilikleri seklindedir. Ancak Satislari Direkt olarak Kendi Markanizla ve Kendi ödeme alt yapinizla yaptiginizda kazancinizi kendiniz belirlemis olursunuz.

Ürünü kendi markanizla sattiginiz için www.bolgeselseo.com sitemizdeki fiyatlardan az olmamak sartiyla istediginiz fiyata satabilirsiniz.

Satislarinizdan bir kere degil her yenilemede kazanirsiniz. Bayilik sartlarini yerine getirmeye ve Bölgesel Seo ürün satisini yapmaya devam ediyorsaniz Bölgesel Seo ürününü alan müsterinin sitesi maksimum 1-10 arasinadir. Yenileme süresi geldiginde tekrar satis için müsterinizle irtiabata geçip yenileme satisi yaparak ilk satisda kazandiginiz gibi yine yüksek gelir elde edersiniz. (Kendi Markanizla Bayilik Için Geçerlidir)

Hesabinizda biriken hakedisleriniz ilk olarak bekleme havuzuna düser ve 15 gün sonra standart hakedis havuzuna düser ve tahsil etmek için hiçbir limit, bekleme süresi yoktur. Dilediginiz zaman banka hesabiniza yada paypal.com hesabiniza yada VIP GIRISIM A. S. projelerinde kesintisiz olarak kullanmak üzere VIP GIRISIM A. S. cüzdanina hakedisiniz aninda aktarilir.

Kendi Markanizla Bayilik için ilk sart; resmi sirket olmalisiniz. Ikinci sart: Markaniz için web sitesi hazirlamalisiniz. Üçüncü sart; KDV Dahil 15'000,00 TL banka hesabimiza ödeme yapilmasi gerekli. Bu ödeme her sipariste kullanilacak kredi olarak sistemde kalir. Daha sonra kredi yüklemek isterseniz dilediginiz miktarda yükleme yapabilirsiniz.

Kendi Markanizla Bayilik islemlerinin tamamlanmasi için firmaniza ait evraklarla birlikte bayilik sözlesmesini imzalayarak çalismaya baslayabilirsiniz. Tüm islemleri Bölgeseo Seo bayilik paneli üzerinden yönetebilir, online bayilikde oldugu gibi farkli kampanya kodlari üretebilir tüm satislarinizi manuel olarak kayit altina alabileceginiz gibi müsterinize özel direkt linkde gönderebilirsiniz. Gelismis yazilim alt yapisi ve sade anlasilir arayüzü ile muhtesem bir kullanici deneyimi sunuyoruz.

Kendi Markanizla Bayilik Basvuru Formu

WhatsApp İletişim

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

WhatsApp İletişim


Telefon : 0850 304 4940

Adres: AKKOM CESSAS PLAZA
Saray Mah. Dr.Adnan Büyükdeniz Cad. No:4 Akkom Ofis Park 2. Blok K: 10 Ümraniye / İSTANBUL

Bölgesel Seo Map
^ Yukarı Çık

> Web sitemizdeki tüm fiyatlara %18 kdv dahil değildir. Alışverişlerinizde %18 KDV Eklenir.